skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Začátečník

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54138 Odpovědět
    Elis

      Ahoj, nikdy jsem v takovémto podniku nebyla. Láká mne to, ale sama se tam neodvážím jít. Je mi 23 let, baculka, dlouhé blond vlasy.

      #54174 Odpovědět
      Michal

        Ahoj Elis, velmi rád tě na nějakou akci doprovodím. Se swingers již zkušenost mám, ale momentálně i mně chybí protějšek, se kterým bych mohl za touto zábavou vyrazit :).

        Jinak je mi 34 let, jsem z Prahy, pohodář a sympaťák, štíhlé sportovní postavy. Tak když budeš chtít, klidně napiš zprávu na 89mikee@seznam.cz anebo na amateri.cz profil -mike-  .

        Budu se těšit,

        Michal

        #54180 Odpovědět
        Dan

          Ahoj, chápu tvé obavy, sám jsem v klubu ještě nebyl. 🙂 Pokud bys stála o můj doprovod, tak napiš na můj instagram – dan.vrbovec. Je mi 21, sportovní postava.

          #54182 Odpovědět
          Jacob

            Ahoj, taky jsem nikdy nebyl klidně se k tobě přidám.

            #54186 Odpovědět
            Petr

              Ahoj,

              pokud bys měla chuť jít taky se začátečníkem, kterého to také láká, napiš mi prosím na michdvo2@seznam.cz . Jinak jsem Petr 50 let,192 cm, 90 kg, snad zachovalý sportovec.

              Pa Petr

               

              #54187 Odpovědět
              Jirka

                Ahoj,

                pár swingers akcí už mám za sebou. Klidně mi napiš na jirka.83@seznam.cz a můžeme přinejmenším pokecat o tom, jak to na takových akcí chodí (ať nejsi zbytečně nervózní, protože se není čeho bát). A v případě sympatií tě i rád doprovodím.

                 

                Díky

                #54190 Odpovědět
                Vojta

                  Ahoj,

                  Jmenuji se Vojta. Je mi 25 a jsem z Prahy. Také chci tento měsíc jít a teké to bude pro mě poprvé. A upřímě se taky trochu bojím. Tak se můžeme poznat a jít spolu!

                   

                  #54198 Odpovědět
                  Petr

                    Ahoj, moc rad bych tě doprovodil.  Rad bych take klub navstivil. Petr

                    #54202 Odpovědět
                    Petr

                      Moc rad bych te doprovodil, pokud maš zajem, napis na botr@seznam.cz. Petr

                      #54206 Odpovědět
                      Roman88

                        Ahoj mně je 24, jestli chceš mužem zajít, nebo klidně i dřív někam na kafe, a pak jít společně, ale zda li budeš chtít kdyžtak se ozvi Romča:)

                        #54207 Odpovědět
                        Michal

                          Ahojky, můžeme spolu za společnost ,já jsem taky tam dávno ne byl. Pokud máš zájem to napiš wp 775-392-809. Já jsem Michal(33) , mám dobru postavu,a klidně pošlu fotky

                          #54208 Odpovědět
                          Michal

                            Ahojky, můžeme spolu za společnost ,já jsem taky tam dávno ne byl. Pokud máš zájem to napiš wp 775-392-809. Já jsem Michal(33) , mám dobru postavu,a klidně pošlu fotky.

                            #54221 Odpovědět
                            Radovanek

                              Ahojky

                               

                              mas li zajem muzem klidne jit spolecne jsem sice 59/187/106 a bydlim v Bavorsku do prahy jezdivam bylo by to uzasne ze

                               

                              Rada

                              #54246 Odpovědět
                              M

                                Ahoj, taky jsem nebyl a láká mě to. je mi 22 let. napiš mi: mp181@seznam.cz

                                #54235 Odpovědět
                                Vojta

                                  Ahoj,

                                  Je mi 25 a jsem z Prahy

                                  já bych chtěl jít teď 8.5. Bude také moje první návštěva.

                                  Budu rád když se ozdveš

                                  555vojtech@seznam.cz

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
                                Odpověď na: Začátečník
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language