skip to Main Content

Forums Fóra Obecná diskuze o klubu Sex ve skupině, ale ne pro všechny kdo chtějí

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #53595 Odpovědět
  Eva

   Do SW Ph 1 chodíme od otevření v Jungmance občas, poslední roky od Covidu jsme byli prvně minulou sobotu. Nádherně  předělané, většinou  skvělí lidé.  Já se ráda bavím i s více muži, dva, nebo i 4, ale musím si je sama schválit, pohledem, úsměvem, pokývnutím. Byla jsem se svým mužem a ještě jedním mužem v pokoji a nechtěla jsem další muže, protože jich kolem mne bylo opravdu hodně už na chodbě a nechtěla jsem, aby se všichni účastnili. Byli tam i takoví, které bych neakceptovala. Zavřeli jsme proto dveře, muž jim venku řekl že si víc nepřeji a potom 30 minut každou minutu i 4x někdo otvíral dveře. Určitě 100x.  Nezbylo než se za dveře postavit a neumožnit vstup. Asi 2x se dokonce někdo pokoušel přetlačit dveře přes manžela. Ve světě bývá pravidlo, že zavřené dveře znamenají NE, je li někdo uvnitř, otevřené jsou pozvánkou.Bylo by možné třeba si vzít cedulku se zdvořilým nápisem – prosíme nevstupujte, ve 3 jazycích, kterou by ostatní respektovali? Chci jít znovu v sobotu a měla bych ráda kolem sebe třeba 4 nebo 5 mladších( 30-50) mužů a ráda bych si to užila i oni. Nezdá se mi sexy, když musí někdo stát u dveří a každých pár vteřin odmítat muže co chtějí dovnitř a hlavně oni nečekají na pokyn – souhlas. A to není moc příjemné.Jestli to bude číst někdo kdo bude v sobotu tam s partou mužů na úrovni, co se umí chovat , zkuste mi napsat.

    

   #53794 Odpovědět
   Peťan

    Ahoj chodím do klubu také a je možnost si na baru půjčit klíč od pokoje a mít absolutní soukromí budu také v sobotu tak se možná uvidíme s pozdravem Peťan.

    #54797 Odpovědět
    Slimmy

     ahoj Evy Jak rika Petan Je sance si pujcit klic a zamknout se ,coz je perfektni Pratele muzeme se domluvit na patek 17.5 … Pevne verim,ze dame drink,pokec a pak treba nejaka zabava spolecna Ja osobne 183cm,vysoky stihle sportovni postavy,Zkuseny a Bunkr navstevuji jednou za cas a vzdy spokojen … kdyztak dejte echo a muzem se spontane sejit … prijemny zbytek dne

    Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
    Odpověď na: Sex ve skupině, ale ne pro všechny kdo chtějí
    Osobní informace:
    Back To Top
    Language