Skip to content

Forums Fóra Seznamka Hledám dominantní doprovod pro mé poprvé

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54644 Odpovědět
    Anna

      Ahoj všem,

      jmenuji se Anna, je mi 26 let a chtěla bych poprvé navštívit swingers party. Hledám proto doprovod, někoho, kdo mi to tam ukáže, budu si s ním moct i pokecat a kdo bude dominantní a udělá si že mě svojí sexuální otrokyni. Líbilo by se mi i, kdyby mě nabízel jiným. Jsem baculka, ale jelikož měřím 180 cm, tak jsem oblá hlavně v prsou a kolem bříška a boků. Inteligentní jsem také dost, ale už mě nebaví schovávat tuto svoji stránku a proto bych ráda začala se swingers.

      Pokud by se tu našel někdo, kdo by měl zájem, nechte na sebe kontakt.

      Děkuji, Anna.

      #54695 Odpovědět
      Pavel

        Ahoj Anno,jsem Pavel je mi 34 měřím 189 cm 78kg…taky bych poprvé rád do klubu a rád tě doprovodim..ozvy se na mail pavelr899@seznam.cz

        #54702 Odpovědět
        Radovanek

          Zdravim

           

          napis a muzeme se dohodnout jak to udelame a mam napad muzem to zkusit i v SW klubu v nemecku nebo Rada

          #54703 Odpovědět
          Pavel

            Ahoj Aničko, Zaujal mne Tvůj inzerát a moc rád bych sem Tě doprovodil.. Já 43 let rozvedený bezdětný a stále při chuti s větší výbavičkou oholenou.. Pokud by si měla zájem, ozvi se  mi prosím na email: pavelmo81@email.cz nebo na Tel +420735937310. Děkuji.

            S pozdravem Pavel

            #54711 Odpovědět
            Petr

              Ahoj Aničko,

              rád bych to také zkusil. Je mi tedy už 50, ale snad ještě zachovalý. Měřím 192 cm, vážím 90 kg. Snad taky žádný hlupák. Pokud bys chtěla můžeme se nejprve seznámit, a když to půjde následně vyrazit. Ozvi se mi prosím na mail: michdvo2@seznam.cz .

              Měj se zatím moc pěkně.

              Petr

               

              #54741 Odpovědět
              Michal

                Ahoj Anno, pokud bys ráda někoho zkušeného a dominantního, myslím, že bych mohl být ten pravý. Na swingers jsem byl již několikrát, a tak vím, jak to tam chodí a rád tě provedu prvními kroky. Je mi 34 let let, pohodový a sympatický muž štíhlé / sportovní postavy a jsem pro každou zábavu. Nebráním se ani scénáři, který popisuješ :).

                Tak když budeš chtít, klidně napiš zprávu na 89mikee@seznam.cz anebo amateri.cz profil -mike- a uvidíme, jak si budeme rozumět.

                Budu se těšit,

                Michal

                #55042 Odpovědět
                Alex

                  Ahoj, je mi 30 .Mám sportovní tělo a hledám ženu na společnou návštěvu. alex19591@seznam.cz

                  #59643 Odpovědět
                  Marek

                    Ahoj zitra jedeme do klubu a rád bych ti to tam ukázal budú rad kdiż zavoláš 00 421 949 644 698 Marek

                    #59734 Odpovědět
                    Lukáš

                      Ahoj,jsem štíhlý muž,39 let, velké m přes 20 cm a rád půjdu s tebou.Zavolej mi na 704116774

                      #59807 Odpovědět
                      Petr

                        ahoj.. jestli chceš někoho dominantního kdo te sebou hezky provede a budeš se cítit stále v bezpečí a zároveň uvolněna ozvi se a já ti řeknu vše . DarthFerrari@seznam.cz

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      Odpověď na: Hledám dominantní doprovod pro mé poprvé
                      Osobní informace:




                      Back To Top
                      Language