Skip to content

Forums Fóra Seznamka Mladá slečna hledá doprovod na první akci

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 16. až 29. (celkem z 29)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60623 Odpovědět
    Marek

      Ahoj rád te doprovodim je mi 46let a sem stálym návštevníkom klubu budu rad kdiż zavoláš 00 421 949 644 698 a dohodneme se na spoločný návšteve klubu mám kamarátku ktera se k nám rada pridá Marek

      #60702 Odpovědět
      Tomáš

        Ahoj, rád bych s tebou šel do swingers klubu

        #60735 Odpovědět
        Olga

          Ahoj Andreo,

          Nechceš jít se mnou (36let) a přítelem (45let)? Oba štíhlý,  sportovci. Napiš na olla@wo.cz

          Olga

          #60825 Odpovědět
          Marek

            Ahoj zavolaj 00 421 949 644 698a domluvime se Marek

            #60902 Odpovědět
            Petr

              Ahoj Andrejko rád se stebou seznámím  doprovodim na akci v klubu. Jsem 40 let mladý 186 cm vysoký sportovní postavy. Napiš mi na mail petrlobisek@gmail.com a můžeme se domluvit. Hezký večer  Petr

              #60963 Odpovědět
              Petr

                Ahojky Andrejko pokud ještě hledáš můžeme zajít na kafe nebo drink seznámit se a pak vyrazit do klubu na nějakou akci. Jsem 187 vysoký 85kg těžký sportovní postavy. Mášli zájem se seznámit napiš a vyrazíme.Hezky den Petr

                #60979 Odpovědět
                Emanuel
                    Ahoj Andrejko,nevím kdy chceš jít na party ale já jdu dnes.Mic rád bych Te doprovodil. Mám rád sexy prádlo, které mohu přinést. Dej vědět zda by jsi měla zájem 608211113.Samozrejmne vše na úrovni budu se těšit na odpověď
                  #61090 Odpovědět
                  Jakub

                    Ahoj Andrejko, abych se přiznal tak jsem na swingers taky ještě nebyl a hrozně rád bych to zkusil. Můžeme jít spolu a pořádně si to užít V případě zájmu se ozvi

                    #61750 Odpovědět
                    Michael

                      ahoj pokud chces muzeme se seznamit a chodit spolu na ruzny akce a nejen tady v Praze ale treba do nemecka michael

                      #61867 Odpovědět
                      Michal

                        Ahoj Andreo,

                        rádi tě s kamarádem doprovodíme, máme rádi podobnou zábavu a s mladší holkou nás to baví. Jsme 43 a 41, oba sportovci s velkým a v posteli to umíme rozjet. Piš na amatéry, profil iglo.

                        Těšíme se!

                        #62875 Odpovědět
                        Petr

                          Ahoj Andrejko,

                          už máš koukám hodně nabídek.

                          Já už jsem byl na swingers několikrát a vždycky to bylo fajn. Jen záleží, co se zrovna sejde za lidi.

                          Zaujalo mě, že jsem taky drobnější postavy podobně jako já. Jsem blonďák štíhlé menší postavy, modré oči. Je mi 42 let a proplouvám světem umění a filmu. Jsem nezadaný, otevřený všemu a rád si užívám příjemné chvíle, protože život je krátkej. Jsem vysokoškolák, nekuřák.

                          Můžeme případně vyměnit fotky, zajít nejdřív na kafe a zjistit vzájemné sympatie. Rád Ti vše vysvětlím klidně i telefonicky. Ozvi se na email a domluvíme se dál….klidně náš může vyrazit i víc. Kamarádů mám dost, takže můžeme vyrazit i ve třech a víc….

                          Budu se těšit na Tvou zprávu.

                          Petr

                          #63096 Odpovědět
                          Marek

                            Ahojky, kdyby si dnes třeba chtěla zajít na akci, budu rád když napíšeš 🙂

                            30let, 180cm aktivní fitness závodník 😉

                            marekherman@post.cz

                            #64848 Odpovědět
                            Michal

                              Ahoj Andrejko, moc rádi tě poznáme.  Pokud chces,můžeme tě nejprve pozvat na večeři a uvidíš,zda by jsi rám s námi chtěla zajít. Těšíme se na odpověď Michal 44 ket a Marek 45 let,ozvi se, 602963017

                              #66618 Odpovědět
                              Tomaš

                                Ahoj jestli jsi už byla mohla by jsi zase doprovodit ty mě taky jsem ještě ne byl a rád bych šel 27.9.2024 já 48let 180cm 87kg napiš na blondak1975@seznam.cz

                                 

                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 16. až 29. (celkem z 29)
                              Odpověď na: Mladá slečna hledá doprovod na první akci
                              Osobní informace:




                              Back To Top
                              Language