Skip to content

Forums Fóra Seznamka Mladá slečna hledá doprovod na první akci

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 28)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60182 Odpovědět
    Andrea

      Ahojky, jsem 18 léta drobná brunetka 161/48 prsa 2 a hledám ideálně dva kamarády, co mě doprovodí na mou první akci. Věk nehraje roli, ale starší třeba 30- 50 by byli lepší. Děkuju Andrea

      #60200 Odpovědět
      Petr

        Ahoj Andrejko,

        rád s tebou půjdu, je mi tedy už 50, ale snad spotem udržovaný. Postarám se o tebe. Pokud by jsi chtěla napiš na michdvo2@seznam.cz

        pa Petr

         

        #60201 Odpovědět
        Kulový spodek 😉

          Ahoj Andreo,
          pokud ti nevadí, že jsem tam taky ještě nebyl, dej vědět na woodenland23@seznam.cz.

          Věkově se vejdu

           

          #60204 Odpovědět
          Michal

            Čau, můžeme jít spolu,je mi 33 . Napiš mi do wp 775-392-809 Michal

            #60210 Odpovědět
            Bacil92

              Ahoj, je mi 32 a nevyladam nejhur. Muzeme to zkusit pri vzajemnych sympatiich 😉

              #60227 Odpovědět
              Miroslav

                Ahoj Andrejko.Rad bych te doprovodil na tvoji prvi akci.Je mi 45let.

                #60324 Odpovědět
                Tom

                  Ahoj, moc rád tě dnes doprovodím do klubu. Jsem Tom, je mi 36, sportovní postava.. napiš, budu se těšit

                  #60353 Odpovědět
                  V.

                    Ahoj Andy, moc rád tě doprovodím. Jsem 33ti letý 182 vysoký sympaťák sportovní postavy. S chutí bavit se.
                    pokud jsem tě zaujal, napiš mi na mail v.body24@seznam.cz a dohodneme se😊.

                    měj se fajn.

                    V.

                    #60386 Odpovědět
                    Honza

                      Ahoj tak napis nebo volej. Na 703414243 Honza

                      #60387 Odpovědět
                      Honza

                        Ahoj Andrejko, zavolej na 703414243. Domluvime se….Honza

                        #60419 Odpovědět
                        Tom

                          Ahooj uz jsem klub parkrat navstivil a rad te doprovodim a poznam, vek 25 vysoka sportovni postava sympatak

                          #60445 Odpovědět
                          Leos

                            Ahoj Andrejko,

                            moc rad Te doprovodim. Je mi 39 let, sportovni postavy a nekurak. V pripade Tveho zajmu napis na leos.s@centrum.cz a domluvime se.

                            #60506 Odpovědět
                            Kamarad

                              Ahoj, s kamarádem už delší dobu přemýšlíme o návštěvě klubu a nějak se nemůžeme dokopat. Je nám 29. Kdyžtak se ozvi na e-mail vk.h@seznam

                              cz. Budeme rádi.

                              #60606 Odpovědět
                              Pavel
                                1. Moc rád bych s tebou v úterý večer šel do klubu. Můžeme si poslat fotky?
                                2. Pavel
                                #60634 Odpovědět
                                John

                                  Hi  I’m John 61 years and I would love ❤️ it to go with someone to the club. I would also  be my first time in such club. I think it’s very exciting. I hope I hear from you.

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 28)
                                Odpověď na: Mladá slečna hledá doprovod na první akci
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language