skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Sobota-vyšukaj mi ženu

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23498 Odpovědět
    Andrej

      Ahojte, v sobotu sa chystáme s manželkou k Vám aby si poriadne užila cudzie kokoty. Ona 32 štíhlá sexy. Má rada chlapa max do 45 let ne staré, šport postava a veľký oholený voňavý vták. Dúfam že vás príde veľa

      #23746 Odpovědět
      Martin a Míša

        Ahoj chystáme se tam taky není tvoje Bi? Moje ano. Krásná stáhla blond 32 let

        #23781 Odpovědět
        Андрей

          Добрый вечер! Я молодой парень приятной внешности, высокий . Очень хорошо везде всё выбрито , и очень красивый ! Можно с вами сегодня сходить в клуб ?

          #24787 Odpovědět
          Petr

            Ahojky,

            jeste je aktualni?

            Mam 18cm 😉

            #27890 Odpovědět
            Michal

              Ahoj kdy zase půjdete?

              Michal 36/181/97/

              dole 16/4

              wtfmarney@gmail.com

              #32450 Odpovědět
              Olin

                Ahoj.pro manželku hledam hlapy s abnormal.penisy.vek milfky 56

                #33109 Odpovědět
                Krystian

                  Ahoj Oline, nevim, kde se ztratila moje predchozi odpoved (mozna se moderator jeste nedostal k moderaci, mozna porusovala nejaka pravidla i kdyz mi prisla velmi decentni) v kazdem pripade mi muzes napsat na krystian.norwegicus@protonmail.com a soukrome ti napisi vice.

                  #50183 Odpovědět
                  christophe

                    Ahoj, sice je mi 48 let pokud mate zajem, muzete mi psat na : hasicodfrancie@seznam.cz

                    jsem puvodem z Francie ale ziju jiz 10 let v Praze a umim celkem dobre cesky takze nebude problem se rozumet

                    Christophe

                  Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
                  Odpověď na: Odpověď č. 27890 v Sobota-vyšukaj mi ženu
                  Osobní informace:




                  Back To Top
                  Language