skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Hledám doprovod na první návštěvu :)

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 16)
  • Autor
    Příspěvky
  • #49236 Odpovědět
    Natálie

      Ahojky, jsem 18 letá slečna, která ráda řádí a chce zkusit něco divočejšího. Hledám muže (klidně i více mužů) jako doprovod :))

      #49265 Odpovědět
      František

        Ahoj Natko, kdy se chystáš vyrazit? Rad tě doprovodím, jsem 25 kluk  normální postavy… pokud by jsi mela zájem ozvi se na frantisekf1299@seznam.cz  nebo posli kontakt a dohodneme se

        #49277 Odpovědět
        Alex

          AaAhoj.Rad te doprovodim a zaistim odvoz tam a spet.Ozvi se na- fister.nemec69@gmail.com
          Budu se tesit:)

          #49309 Odpovědět
          Tom

            Ahojky, mladej sympatak 23 , vysoka sportovni postava , vyzvednute a zajistim odvoz tam i zpet , rad te poznam ozvi se 🙂

            #49349 Odpovědět
            Natálie

              Ahoj, zní to moc lákavě 🙂 Můžeš mi napsat na mail natymaresova06@gmail.com pokud máš stále zájem 🙂

              #49357 Odpovědět
              Jiri

                Ahoj, jsem 25 lety sympaťák, se sportovní postavou a snad i trochu hezkej… Moc rad tě doprovodim … Budu rád když se mi ozveš:)

                #49376 Odpovědět
                Karel

                  Ahoj, Natálko.

                  Napiš, můžeme zajít společně a zažít něco nového 🙂

                  #49656 Odpovědět
                  Tomas

                    ahoj, 18 a 188cm myslim ze to bude good

                    ig:tom_kuc.era

                     

                    #49953 Odpovědět
                    Natálie

                      Ahojky, byla bych moc ráda kdyby ses mi ozval na mail natymaresova06@gmail.com

                      #52136 Odpovědět
                      Vašek

                        Ahoj,

                        S kamarádem nad tím také dlouho přemýšlíme, že vyrazíme. Kdyby jste ještě měli zájem, rádi Vás doprovodíme. Mě je 25, jemu 27.. Kdyžtak prosím dej vědět na email vk.h@seznam.cz

                        Těšíme se.

                        #53445 Odpovědět
                        Pepe

                          Ahoj, chtěl bych se s tebou seznámit a zároveň doprovodit na sw. Ukáží a vysvětlím, jak to v klubu chodí. Jmenuji se Pepa a je mi 35, vyšší hubené postavy

                          #53502 Odpovědět
                          Christophe

                            Hi

                            I am French and I am in Praha for the job.
                            Last Sunday, I went to the SW club and I don’t speak Tchec.

                            I would like to find a helped woman to go to the party and spend a good night.
                            She will be recompased by oral sex and more if she wants.

                            Thanks for your help and I can be this guy

                            #53545 Odpovědět
                            Štefan

                              Ahoj.Rad ti budem robiť spoločnosť a tá aj priveziem.Som slušný a skuseny muž

                               

                               

                              #54211 Odpovědět
                              Michal

                                Ahojky, pokud máš ráda zájem wp 775-392-809 , pošlu fotky

                                #54307 Odpovědět
                                Aldas

                                  Ahoj Nyní tu prvně koukám, co a jak A Natko,zaujala mě to,co a jak jsi napsala jak formou,tak i obsahem,protože jsi, zjevně divoženka 😀 a to je moje gusto A pokud ještě v květnu se chystáš sem, supr A můj mail lifeman1@seznam.cz, kde si možno vyměnit foto a normálně se poznat a zjistit jak dále… ( jsem atletičtější postavy, foto model a jinak normální chlap 🙂 ) těším se na tvou odpověď Aleš

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 16)
                                Odpověď na: Hledám doprovod na první návštěvu :)
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language