Skip to content

Forums Fóra Seznamka Sympatičtí muži k nám, žena 27 let, sportovní krásná postava

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47664 Odpovědět
    Ben

      Na 2.12.2023, tedy tuto sobotu hledám alespoň dva sympatické muže, kteří mi pomůžou uspokojit její touhy, ráda kouří, má mnoho orgasmů, je krásná. Ona 27 já 45 oba sportovní postavy.

      #47690 Odpovědět
      christophe

        Ahoj, je mi 48 let ale vypadam trosku mladsi…jsem puvodem z Francii ale bydlim jiz 10 let v Praze a tak, jak vidite, umim celkem dobre cesky a nebude problem se rozumet…napiste na hasicodfrancie@seznam.cz

        Christophe

        #47700 Odpovědět
        Tomáš

          Ahoj, ja bych do klubu zasel. Uz je to hodne let, co jsem tam byl naposled. Kdyztak mam fotky na FB 🙂 Tomas

          #47702 Odpovědět
          Ben

            Tomáši ok, pošli odkaz na FCB, nebo jméno sem.

            ben.a@post.cz

            Ozvu se

            #47704 Odpovědět
            Lukáš

              Ahoj, jsem sympatický muž z Prahy,je mi 36 let, mám sportovní postavu, velké m 20, 5 cm a moc rád ti pomohu uspokojit tvou partnerku.Budu v klubu až 14.12.a budu moc rád, když se zastavíte.+420704116774

              #47707 Odpovědět
              Petr

                Ahojte, hledam par nejenom na sex, ale i na popovidani a srandu. Nech to neni jenom bezduche sukani. Idealne dlouhodobe a na pohodu. Jemi 32, sportovni postava, pohodak, svetly typ:)

                #47712 Odpovědět
                Petr

                  Přeji krásné ráno, mám zájem přidat se a dělat vám společnost :-). Petr, 43 let, sympaťák, pohodář,  Přiznám se, jsem začátečník, ale rychle se učím :-)). P.

                  #47735 Odpovědět
                  pavel

                    AHOJ,jsem 41/194/106/19,6 cm zkuseny a udelany,a mel bych chut na tvoji zenu.Miluji kdyz muzu zenu udelat i nekolikrat hned zasebou vylizat ji celou kundicku a prdelku lizani miluji a dokonale ovladam .Je to ma specialita.Napiste a muzeme se domluvit na setkani.

                    #47748 Odpovědět
                    Lukáš

                      Ahoj,jsem štíhlý, pohledný muž z Prahy s velkým m a nejraději to dělám zezadu a miluju hodně kouření.Mám velký zájem se s vámi setkat a podělit se.Můj e-mail: postkantoor@seznam.cz

                      #48594 Odpovědět
                      Ricky

                        I am a British man who will visit Prague this weekend, I know you asked a month ago for that weekend, but if you happen to come again, then let me know.

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      Odpověď na: Sympatičtí muži k nám, žena 27 let, sportovní krásná postava
                      Osobní informace:




                      Back To Top
                      Language