skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Seznámení

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13404 Odpovědět
    Romeo_z_autobusu

      Hledám single ženu, která má rada swingers, výměnu párů, trojku či gangbang, ale zároveň by chtela vztah.

      Zdravím, rad bych zde poznal ženu ve věku 25 – 37 let z Prahy nebo Středočeského kraje, která hledá stálý, dlouhodobý vážný vztah se vším, co k takovému vztahu patří, ale zároveň by chtěla, aby ji partner povolil mít milence. Existuje zde tedy žena, kterou by lákalo mit stálého partnera, se kterým by si ale zároveň společně užívala s jinými muži či páry nebo se účastnila gangbang akce či swingers. Pokud se zde takováto žena nachází a hledá to samé co já, tak budu moc rad, když se ozve. 🙂 Je mi jedno, jak případná žena vypadá, jakou má váhu či postavu, to není podstatné. Hlavní je , abychom si vzájemně sedli lidsky a rozuměli. 🙂

      Mě je 30 let, řekl bych ze úplně nejhůř také nevypadám, mám štíhlou postavu, bydlím ve Středočeském kraji, ale pracuji v Praze. Řekl bych, ze je semnou sranda, jsem hodný, milý, empaticky, pozorný a naslouchajicí. Rovněž mám všeobecný rozhled, vím jak se chovat ve společnosti a nemam rad nudu. Svůj volný čas rad travim aktivně a to zejména v přírodě…. 🙂

      #13430 Odpovědět
      Nehubena

        Ahoj,

        Klidně zanech kontakt. Něco podobného se mi také líbí. Swingers mám ráda:).

        #13513 Odpovědět
        Romeo_z_autobusu

          Ahoj, děkuji za odpověď. Úplně jsem zapomněl doplnit kontakt na sebe mausse123@email.cz Budu moc rád, když napíšeš. 🙂

        Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
        Odpověď na: Seznámení
        Osobní informace:




        Back To Top
        Language