Skip to content

Forums Fóra Seznamka Prvý swingers party 16.2

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #50535 Odpovědět
    Kika

      Ahooj, mám 22 rokov a chcela by som sa spýtať či je v pohode ak by som prišla sama? Neviem ako to presne chodí na swingers a trocha sa bojím ísť do neznáma sama. Ak by sa niekto našiel kto ide taktiež sám tak rada uvítam spoločnosť :))

      #50549 Odpovědět
      Tomáš

        Ahoj Kika,

        rád bych s tebou šel.

        V pátek bohužel nemůžu.

        Co takhle dnes či zítra?

        Pokud jo, pošli mi mail či číslo na WhatsApp a domluvíme se přes to.

         

        Měj se pěkně

         

        Tomáš

         

        #50551 Odpovědět
        Roman

          Ahoj Kiko, muzeme pokecat, reknu ti co a jak. 🙂
          Akorat musis napsat treba email, abych te mohl kontaktovat.

          #50565 Odpovědět
          Leoš

            Ahoj Kika,

            kdybys mela zajem, rad Te doprovodim. Napis na leos.s@centrum.cz a muzeme se dohodnout.

            #50567 Odpovědět
            David

              Ahoj, určitě je v pohodě, když půjdeš sama. Ale pokud ještě doprovod nemáš, tak tě rád doprovodím. Mě je 40 let, mám 178cm a 78kg.

              Klidně napiš a můžem se domluvit😉

              Měj se co nejlépe

              David

              #50583 Odpovědět
              Petr

                Ahoj, jsem Petr a taky bych rád se už konečně rozhoupal a zašel. Je mi tedy už 49, 192 cm, 90 kg.Můžeme se klidně před tím někde v kavárně sejít a uvidíme. Přivezu tě, odvezu tě a udělám ti takový ten servis.Pokud chceš napiš na michdvo2@seznam.cz

                 

                #50584 Odpovědět
                Petr

                  Ahoj Kiko, pokud by jsi chtěla rozumný doprovod (bez jakýchkoliv závazků či očekávání), tak mi klidně dej vědět. Jsem o něco starší (50), snad to nebude vadit. Můj mail je petr.1973@seznam.cz. Těším se na zprávu od tebe, Petr

                  #50589 Odpovědět
                  Pavel

                    Ahojky. Rad bych sem Tě doprovodil a pozval Tě na swingers. Těším se na Tvoji odpověď na pavelmo81@email.cz nebo tel 735937310. Děkuji. Pavel

                    #50591 Odpovědět
                    Marie

                      Ahoj Kika

                      ničeho se neboj a vyraž. Při vstupu řekni obsluze, že jsi poprvé  ukážou Ti kde co je.

                      Když jsem byla poprvé já, sedla jsem si k holkám, řekla že jsem poprvé, vzaly mne pod křídlo a ten večer vyl6mic fajn.

                      Navíc jako sama žena máš vstupné nízké, kdyby Ti to nesedlo, můžeš kdykoliv odejít.

                      S doprovodem se odchází hůř.

                      Hodně štěstí ;))

                      #50594 Odpovědět
                      Segan

                        Ahoj též přemýšlím ze bych zašel poprvé 25 let napis a domluvíme se 🤗

                        #50595 Odpovědět
                        Pavel

                          Ahoj, rad te doprovodím. Napis mi e-mail a domluvime se. Já 36 let, se smyslem pro humor 🙂

                          #50601 Odpovědět
                          Dan

                            Ahoj,

                            pokud budeš chtít rád tě v pátek doprovodím. Nebo se můžeme set někde dřív na kafé a já ti vše vysvětlím jak to tam chodí.   Dan

                            #50602 Odpovědět
                            Tomáš

                              Ahoj, co takhle zajít spolu zítra(15.2.) na swingers party?

                               

                              Těším se na odpověď

                               

                              Tomáš

                              #50614 Odpovědět
                              Mira

                                Ahoj Kika, také jsem ještě nebyl a nechci jít sám tak mužem jít spolu do neznáma 😄.

                                Písní mi prosím na e-mail a domluvíme se

                                mirkolman@seznam.cz

                                Ahoj Míra

                                #50619 Odpovědět
                                Roman

                                  Ahoj, mě je 31 a také bych rád zašel a nemám s kým. Mám 190 cm, vysoký, tetování, vysportovana postava a myslím, že vzhledově se budu líbit určitě 🙂 foto můžu zaslat.

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 20)
                                Odpověď na: Prvý swingers party 16.2
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language