Skip to content

Forums Fóra Seznamka Poprvé na party

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47871 Odpovědět
    Verča 27

      Ahoj, chtěla bych poprvé navštívit klub, ale mám obavy. Nenašel by se tady doprovod? Nebo někdo kdo by mi řekl co a jak? Je mi 27, 170 cm, baculka. Mám rada anal.

      #47882 Odpovědět
      Lukáš

        Ahoj Verča, stále máš záujem o návštevu v klube? Tiež nad tým uvažujem a ako pár je to výhodnejšie. máš záujem?

        #47883 Odpovědět
        Marek

          Ahoj, jsem v podobné situaci. Jestli máš stále zájem,  můžeme si napsat a uvidíme jestli jsme vhodný “pár”.

           

          #47886 Odpovědět
          Milan

            Ahoj, pokud chceš, můžeme jít spolu. Napiš mi na streak046@gmail.com

            #47889 Odpovědět
            PPMM

              Ahoj Verčo,rád tě doprovodím.

              Pokud budeš chtít,tak mi prosím napiš na PP-MM@email.cz

              #47897 Odpovědět
              David

                Ahoj David 41 let stále hledáte doprovod na swingersparty rád vás poznám a můžeme jít společně.
                Děkuji za odpověď David

                #47898 Odpovědět
                David

                  Ahoj David 41let stále hledáte doprovod na swingersparty rád vás poznám a můžeme jít společně

                  Děkuji za odpověď David

                  #47900 Odpovědět
                  Michal

                    Ahoj Verčo :). Rád tě poznám a s ještě větším potěšením ti budu dělat společnost na tvé první (a snad ne i poslední) swingers. Já už pár zkušeností mám a to z různých klubů, takže ti můžu říct, jak to chodí a všechno ti ukázat.

                    Jinak je mi 34 let, jsem z Prahy, pohodář a sympaťák štíhlé sportovní postavy, umím být dobrým společníkem a rozhodně jsem pro každou zábavu :).

                    Tak když budeš chtít, klidně napiš na mail 89mikee@seznam.cz anebo koukni na amateri.cz profil -mike-

                    Budu se těšit,

                    Michal

                    #47906 Odpovědět
                    Mira

                      Ahoj rád tě doprovodim. Kdyžtak napiš na 721810267.

                      #47914 Odpovědět
                      Peťan

                        Ahoj Verčo rád ti vše ukáži a provedu Tě klubem jsem stálý host jezdím skoro každou sobotu do tohoto fajn klubu pro dospělé.

                        Pokud bys měla zájem chystám se na návštěvu v sobotu 16,12 klidně napiš

                        petan.racing@seznam.cz

                        #47925 Odpovědět
                        Petr

                          Ahoj,

                          33 let, 191/87/20. Anal mám taky rád. Rád s tebou zapařím 🙂

                          #47935 Odpovědět
                          Michal

                            Ahoj, pokud jsi se ještě nerozhodla byl by tu jeden starší Michal (michal.zlamal@atlas.cz)

                            #48696 Odpovědět
                            Ondra

                              Ahoj porad hledas doprovod?? Moc bych rad a mam rad anal.

                              #51103 Odpovědět
                              Tomáš

                                Ahoj  jsem Tomáš   z Teplic  39 ale vypadám  mladší  jsem silnější  postavy  125 kg. Také  preferuji  dámský  anál. Tak je vidět  máme  hodně  společného  tak bychom  se mohli  domluvit  a klub navštívit. Jestli jsem tě  oslovil jako ty mě  tak se mi prosím  ozvi na tomasspirik22@gmail.com  nebo na tel. 702 010 510  budu čekat  s pozdravem Tomáš

                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
                              Odpověď na: Poprvé na party
                              Osobní informace:




                              Back To Top
                              Language