skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Narozeninová 33. hodinovka

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7402 Odpovědět
    Ivana

      Kdo se chystá na Narozeninovou 33. hodinovou nonstop párty? Budete tam i spát, když je ta možnost? Myslím, že taková akce ještě na české swingers scéně nebyla, tak už se dost těším a ráda potkám milé známé i vlastně neznámé.

      Iva

      milf-ts@seznam.cz

      #7409 Odpovědět
      Cyklista

        Dlouho jsem nebyl, naposledy před covidem.

        Když jsem byl na otvíračku, tak proč bych nebyl na narozky 🤔 vypadá to zajímavě 33h.

        Nejspíš bych tam také přespal, když už je ta možnost. Moc rád potkám “staré” známé tváře ale stejně tak i tváře nové 😉

        Michal 29

        #7411 Odpovědět
        Ivana

          Správný přístup, narozky se musí pořádně oslavit. Jen jestli vůbec bude čas na ten spánek  😉 , já bych taky ráda spala, ale obávám se, že to nestihneme.

          #7417 Odpovědět
          Cyklista

            Dobrý postřeh, máš naprostou pravdu, také se obávám, že na spánek nebude vůbec žádný čas natož chuť 🤔😂

            #7459 Odpovědět
            michal

              ahoj Ivanko, muzeme si vymenit fotky a vyrazit spolu, tesim se, ozvi se,-) vic v emailu

              #7463 Odpovědět
              Ivana

                Ahoj Michale, tak napiš na email, zatím si nenapsal, výše je můj email uvedený v jednom z komentářů, ale pro jistotu milf-ts@seznam.cz

                Už se těším na pátek, vlastně nonstop víkend  😎

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              Odpověď na: Narozeninová 33. hodinovka
              Osobní informace:




              Back To Top
              Language