Skip to content

Forums Fóra Seznamka Najde se pro sympaťáka žena na 19.2.? Pro mě první návštěva :)

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37138 Odpovědět
    Luky

      Ahoj rád bych našel parťačku pro 19.2. Na příjemně prožity večer plný sexu a radovánek 😛 Já 174/80/32.let sportovní typ /tetování.Moje první návštěva rad bych si to pořádně užil ničemu se nebráním.Pokud máš chuť a opravdoví zájem ozvy se 🙂

      #37921 Odpovědět
      Peťa

        Ahojky, já bych se moc ráda přidala  🙂 pro mě to bude taky první návštěva a bude fajn když nepůjdu úplně sama. Je mi 27, 160 cm a váha se neříká, ale je za co chytit, ale nepřetékám  😀

        #38318 Odpovědět
        David

          Send me you email Peta me to I’m planing to go

          #38416 Odpovědět
          Kristyna

            Napis mi 😇

            #38415 Odpovědět
            Kristyna

              Ahoj, napis mi 😇

              #38557 Odpovědět
              Miero

                Ahoj Péťo, pokud by jsi chtěla, tak tě můžu doprovodit. Kontaktovat mě můžeš na miero@email.cz.

                Pa Petr

                #38558 Odpovědět
                Miero

                  Ahoj Kristýnko, pokud by jsi chtěla, tak tě můžu doprovodit. Kontaktovat mě můžeš na miero@email.cz. Měj se fajn. Petr

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
                Odpověď na: Najde se pro sympaťáka žena na 19.2.? Pro mě první návštěva :)
                Osobní informace:




                Back To Top
                Language