Skip to content

Forums Fóra Seznamka Kamarádky z práce rády poznají

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44967 Odpovědět
    Jolana Cerna

      Ahoj, včera jsme poprvé navštívily klub a moc se nám tam líbilo. Jsme kamarádky z práce Lucka a Jolana, 40 letá náruživá brunetka a 45 trans trvale žijící v ženské roli. Rády bychom poznaly příjemné milence pro nás obě. Půjdeme opět příští týden ve čtvrtek, napíše nám nějaký zajímavý chlap? Chichi

      #44977 Odpovědět
      Timur

        Ahoj,

        prosím, kontaktujte mě e-mailem: meobull@seznam.cz

        Jsem 28/180/90/17cm velmi zkušený, dobře vypadající a vášnivý bi dominantní chlap.
        Čekám na vaši odpověď
        Jsem skutečný, otevřený a velmi dlouho hrající muž

        #44976 Odpovědět
        Petr

          Ahoj, je super, že se vám v klubu líbilo. Moc rád se s vámi seznámím a přidám se na party příští týden ve čtvrtek. Bylo by fajn užít si příjemný večer doplněný o hrátky dle vašich představ. A něco o mně – jsem 45/182/77 holohlavý, sportující (fitko, běh, cyclo) muž. Budu se těšit na zprávu. Petr

          #44984 Odpovědět
          Michal

            Ahoj Lucko a Jolano,
            rád vidím, že se vám v klubu líbilo :). Já sice zatím v Bunkru nebyl, nicméně i já jsem zatím ze všech swingers akcí odcházel s pozitivním dojmem :). A stejně jako vy, i já bych rád poznal někoho fajn, kdo by mě chtěl příště doprovodit :). Preferuji dlouhodobější přátelství, chuť objevovat a experimentovat. A když si budeme rozumět, klidně můžeme podobné akce navštěvovat pravidelně :).
            Jinak je mi 33 let (snad nebude vadit, že jsem o něco mladší), jsem z Prahy, pohodář a sympaťák štíhlé sportovní postavy.
            Tak když budete chtít, klidně napište na 89mikee@seznam.cz nebo amateri.cz profil -mike-. Můžeme prohodit pár slov a uvidíme, jak si budeme rozumět.
            Zatím se mějte hezky,
            Michal

            #44986 Odpovědět
            Jolana

              Ahoj, napises nam na mailik cerna.jolana@email.cz? Papa

              #45013 Odpovědět
              Martin

                Ahoj to by mne opravdu zajímalo se společně pořádně pobavit v klubu!!!

                Jsem mírně starší, ale jsem výtvarník, a řekl bych, že nějakou fantzii mám, tak by jsme se mohli potkat a společně si to užít….!!!co vy na to???

                Moc se těším!!!

                M

                #45029 Odpovědět
                Jolana

                  Napis nam na cerna.jolana@email.cz

                  #45495 Odpovědět
                  David

                    Ahoj holky jsem David 44 175/75 16cm hnědohlavý nakrátko ,klidný dobrodruh se kterým se dá normálně bavit cistotny a diskrétní je samozřejmost a základ . Rad bych poznal 2 kočky jsem pro každou lumparnu , představa ze se minimálně bude něco možná dít me nabijí vzrusenim . A rozhodne se nebudu buhvijak vychvalovat ale vždycky je pro me důležitý dojem protějšku a co dostanu milerad  oplatim s chuti ( myslím sex ;-)) rozhodne určitě nezklamu… kdyby náhodou  budu rad za mail a dal ví bůh . Mějte se krásne holky a když bude kam pošlu fotky at víte …cauky😉

                  Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
                  Odpověď na: Kamarádky z práce rády poznají
                  Osobní informace:




                  Back To Top
                  Language