Skip to content

Forums Fóra Seznamka Hledám Doprovod na Swingers a Kamarádku s Láskou

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #52833 Odpovědět
  Tomáš

   Ahoj,

   jsem Tomáš, žijící a dýchající plnohodnotným životem v srdci Prahy. Ve světě, kde se ceny a hodnoty neustále mění, hledám něco stálého, a přesto vzrušujícího. Moje cesta mě vede k hledání někoho, kdo sdílí moji vášeň pro objevování nových horizontů, ať už na swingers party nebo v poklidnějších, ale stejně intenzivních momentech.

   Nehledám jen někoho na jednorázové dobrodružství, ale spíše kamarádku s výhodami – nebo, jak raději říkám, kamarádku s láskou. Někoho, s kým bych mohl sdílet své zážitky, touhy i sny. Kamarádku, která ocení otevřenost, upřímnost a hloubku spojení, které přesahuje běžné definice.

   Oceňuji, když je život živý a plný, když se nebojíme prozkoumávat hranice našich touh a když dokážeme najít krásu ve sdílení a vzájemném poznávání. Ať už je to při meditaci, na laně, či v intimním spojení, které překračuje běžný rámec.

   Pokud tě mé slova oslovila, a cítíš, že bys chtěla strávit čas s někým, kdo se snaží žít naplno, s respektem a zvědavostí, rád tě poznám blíže. Ať už hledáš podobné dobrodružství, nebo jen někoho, s kým bys mohla sdílet svůj příběh, dej mi vědět.

   Těším se na naše společné objevy.

   Tomáš
   email: tomasfr () seznam.cz

  Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  Odpověď na: Hledám Doprovod na Swingers a Kamarádku s Láskou
  Osobní informace:
  Back To Top
  Language