Skip to content

Forums Fóra Seznamka Hledám Doprovod na Swingers a Kamarádku s Láskou

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • #52833 Odpovědět
    Tomáš

      Ahoj,

      jsem Tomáš, žijící a dýchající plnohodnotným životem v srdci Prahy. Ve světě, kde se ceny a hodnoty neustále mění, hledám něco stálého, a přesto vzrušujícího. Moje cesta mě vede k hledání někoho, kdo sdílí moji vášeň pro objevování nových horizontů, ať už na swingers party nebo v poklidnějších, ale stejně intenzivních momentech.

      Nehledám jen někoho na jednorázové dobrodružství, ale spíše kamarádku s výhodami – nebo, jak raději říkám, kamarádku s láskou. Někoho, s kým bych mohl sdílet své zážitky, touhy i sny. Kamarádku, která ocení otevřenost, upřímnost a hloubku spojení, které přesahuje běžné definice.

      Oceňuji, když je život živý a plný, když se nebojíme prozkoumávat hranice našich touh a když dokážeme najít krásu ve sdílení a vzájemném poznávání. Ať už je to při meditaci, na laně, či v intimním spojení, které překračuje běžný rámec.

      Pokud tě mé slova oslovila, a cítíš, že bys chtěla strávit čas s někým, kdo se snaží žít naplno, s respektem a zvědavostí, rád tě poznám blíže. Ať už hledáš podobné dobrodružství, nebo jen někoho, s kým bys mohla sdílet svůj příběh, dej mi vědět.

      Těším se na naše společné objevy.

      Tomáš
      email: tomasfr () seznam.cz

    Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
    Odpověď na: Hledám Doprovod na Swingers a Kamarádku s Láskou
    Osobní informace:




    Back To Top
    Language