Skip to content

Forums Fóra Seznamka Hledám doprovod

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47637 Odpovědět
    Sara

      Ahoj, ráda bych našla k sobě nějaký doprovod na svojí první party, protože samotný se mi tam moc nechce. Hledám věkově muže 25-40 let. Mě 26. Budu ráda i za jakékoliv rady.

      Napiš klidně na sara.a@post.cz a domluvíme se 🙂

      #47646 Odpovědět
      Michala

        Ahojky kdyby si někdy chtěla jit tak můžeme klidne spolu. Já byla uz 3x sama 🙂

        #47647 Odpovědět
        Martin

          Ahoj,

          Psal jsem ti na mejlik.

          martin

          #47659 Odpovědět
          Jakub

            Ahoj šel bych taky na svoji první party je mi 27 mužem se domluvit a jít spolu napis.

            #47666 Odpovědět
            Dan

              Hi im a Touris in Prague and would love to meet a girl. Please send me a text to ard.crc@gmail.com.. also would like to go to this club

              #47713 Odpovědět
              Petr

                Ahoj Michalo, četl jsem Tvoji odpověď, že už máš zkušenosti. Vezmeš mě sebou… moje první zkušenost a uvítám podporu, kterou na první návštěvu hledám  :-)). Petr

                #47719 Odpovědět
                Mira

                  Ahoj nechceš vyrazit společně?

                  #48169 Odpovědět
                  Petr

                    Ahoj, uvažuji o tom, že bych sám po novém roce zašel a také nemám doprovod. Pokud by ti nevadila moje společnost 30 lel čech 🙂 rád si s tebou u drinku popovídám

                     

                    petr30p@seznam.cz

                    #48780 Odpovědět
                    Jindřich

                      Ahoj..už jsi někoho sehnala..? Nebo ještě shanis.? Rád se někdy přidám a můžeme si to poprvé dát oba společně ..já taky ještě nebyl..a nechci jít poprvé sam .

                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
                    Odpověď na: Hledám doprovod
                    Osobní informace:




                    Back To Top
                    Language