skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Gloryhole Párty

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5821 Odpovědět
    Ivana

      Kdo se chystá 29tého na gloryhole párty? Umím to hezky hluboko, až do krku, deepthroat bez hranic, gagging, můžeme přes gloryhole, ale i na přímo, napiš a domluvíme se.

      #5832 Odpovědět
      Michal

        Ahoj, klidně můžeme zajít spolu 😉. Je mi 31 let, jsem z Prahy, štíhlá sportovní postava. Fotky kdyžtak na amatérech na profilu -mike-

        Budu se těšit 😉

        #5836 Odpovědět
        Vašek

          Ahoj, pokud hledáš společnost, rád se o Tebe postarám. Je mi 46 let, jsem 190/105. Stačí se ozvat na můj email hachamel@email.cz a třeba se domluvíme 🙂

          #5840 Odpovědět
          JW

            Mam zajm

             

            jameswalker@seznam.cz

            #5844 Odpovědět
            Marco

              Hello,
              I definetely will join Gloryhole party!
              Wanna go together?
              I am 39yr old, athletic and cute!

              #5848 Odpovědět
              Phil

                Mám zájem. Dobře vypadající atletický muž, 45 let. philprg_123@protonmail.com

                #5854 Odpovědět
                Mirek

                  Ahoj Ivanka, já jdu 29 a rád se od tebe nechám pohltit až po kořen. Já 39 a budu na penzionu kousek od Bunkru, tak můžu kdykoliv přijít.

                   

                  #5862 Odpovědět
                  Ivana

                    To je najednou zájemců 😉 Tak pokud dorazíte v úterý na gloryhole party, budu nahoře v gloryhole i a a občas ve spodním patře ve tmě  v glory

                    #5868 Odpovědět
                    Jirka

                      Ahoj Ivano prosím tě jsem dnes v klubu nemohl bych jít s tebou

                      Diky Jirka

                      #5952 Odpovědět
                      Lukáš

                        Ahoj Ivčo, hledám podobnou ženu jako jsi Ty. Zkus se ozvat, napíšeme si více. Lukáš (luke28@atlas.cz)

                        #6255 Odpovědět
                        Martin

                          Ahoj Ivanko tak co neměla by jsi náhodou zájem neco podniknout bud soukrome nebo třeba i SW Martin muzes psát SMS 739113150

                          #6329 Odpovědět
                          Michal

                            Ahoj, jsem milovník kouření a hlavně když to ženská umí pořádně hluboko jak píšeš… Napiš na email a rád si s Tebou řeknu více…

                            Já 32 let normální postavy pohoda a péro 19.

                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
                          Odpověď na: Gloryhole Párty
                          Osobní informace:




                          Back To Top
                          Language