Skip to content

Forums Fóra Seznamka Doprovod a seznámení

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #49654 Odpovědět
    Karolína

      Zdravím,

      jmenuji se Karolína je mi 23 let, ráda bych navštívila zdejší vyhlášený swingers club. Byla by to má první zkušenost a premiéra v clubu. Jsem nezadaná, 168 cm vysoká, blondýna s vysportovanější postavou a hledám k sobě doprovod podobného typu. Ráda zkouším nové věci, ale nemám zkušenost s gangbangy ani swingers. ✌🏻🎊

      #49698 Odpovědět
      Jarda

        Ahoj Kájo, já jsem taky nikdy nebyl, ale už pár dní tady zvědavě pokukuji a sbírám odvahu. Jestli mi napíšeš jn6061251@gmail.com, mžeme se domluvit. Já 35, VŠ, 180 cm

        #49700 Odpovědět
        Kuba

          Ahoj Kajo, take shanim doprovod do tohoto klubu. Ja 25 let, 188 cm vysoky, normalni postava. Uz dlouho premyslim, ze bych do klubu zasel. Rad experimentuji a poznavam se s novymi lidmi!

          kdyztak napis: 730957978

          Kuba

           

          #49724 Odpovědět
          Peťan

            Ahoj Karol přijď v sobotu budeme tam celá parta jdeme s přítelkyní a s jejími kamarádkami vždy je tam spousta fajn lidiček můžeme tě vít pod křídla jak se říká.

            #49706 Odpovědět
            Patrik

              Ahoj, Kájo. V tom případě Tě moc rád doprovodím a ukážu Ti klub. Bunkr znám a určitě i Tobě se tam bude líbit. Ozvi se na mail patrik.benes@centrum.cz a domluvíme podrobnosti. Jsem 168 cm, štíhlý, 28 let.

              Patrik

              #49711 Odpovědět
              Pavel

                Ahojky Karolinko. Rad bych sem Tě doprovodil na Swingers a vše s Tebou probral. Pokud máš zájem  tak se prosím ozvi. Pavel 43 let oholeny větší penis. Tel 799568828,email je pavelmo81@email.cz.

                #49713 Odpovědět
                David

                  Ahoj Kaji, zaujalo me, co pises. Taky bych se tam rad podival. Ja mozna pro Tebe starsi chlap – 38let, ale sportovec, rekl bych dobreho vzhledu, pohodar. Klidas, ale pro kazdou srandu a zabavu… kdyztak se ozvi idealne Wup 608238586

                  #49721 Odpovědět
                  Luboš

                    Ahoj taky bych rád zašel, nikdy jsem na takové akci nebyl, ale láká mi to vyzkoušet, samotnému se mi tam nechce, pokud budeš mít chuť, můžeme si napsat, a popřípadě se domluvit. Hezký den.

                    #49729 Odpovědět
                    Peťan

                      Ještě doplnění můžeš napsat na petan.racing@seznam.cz nebo whatsap 704792345

                      #49730 Odpovědět
                      Jakub

                        Ahoj Kájo,

                        rád ti udělám doprovod 🙂 Byla by to i má premiéra a chtěl bych si takovým zážitkem projít. Je mi 28 let, jsem nezadaný a sportuji. Nějaké trojiky sem už zažil, ale vyloženě gangbang ani swingers ještě ne. Kdyby si měla zájem, tak se mi ozvi 🙂

                        #49731 Odpovědět
                        Mira

                          Ahoj Kájo klidně napiš na 721810267.

                          #49732 Odpovědět
                          Jan

                            Ahoj, mohl bych tě doprovodit? Nápiš prosím na principalprod@gmail.com. Honza 30

                            #49780 Odpovědět
                            Roman

                              Ahoj Kájo,

                              já jednou na SW byl a bylo to super. Kdyby si jeste s nikým domluvená nebyla, klidně se ozvi a můžeme vyměnit foto. Mě je 30, vysoký, sportovní vypracovaná postava a doufám, že i fajn člověk:) zatím se mej

                              #49833 Odpovědět
                              Patrik

                                Ahoj, rad bych s Tebou sel. Dej mi vedet na email: patrik.du@centrum.cz. Je mi 37, pekna sportovni postava.

                                #49850 Odpovědět
                                Josef

                                  Ahoj, rád bych tě pozval dnes večer na swingers..

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 23)
                                Odpověď na: Doprovod a seznámení
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language