skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod :)

  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5991 Odpovědět
    Pavel

      Ahoj, také už mě dlouho láká takovou party zkusit. Rád bych si svůj sen konečně splnil. Je mi 37, vyšší postavy.

      #5986 Odpovědět
      Martin

        Ahoj nechtěla by jsi dneska se mnou 21 let sportovní postava

        #5985 Odpovědět
        Martin

          Ahoj Martin 21 let přemýšlím ze bych zašel ale nemám s kým nešel by nekdo?

          #5984 Odpovědět
          Mirek

            Ahoj rad se pridam jako doprovod

            #6044 Odpovědět
            Pavel

              Ahoj. Já sportovní, zajištěný a svobodný muž s tebou rád půjdu jako ,,pár” na Swingers se příjemně pobavit. Večer platím ozvi se na pavel265@centrum.cz , Pavel.

              #6059 Odpovědět
              Jirka

                Ahoj Terezo, dnes večer půjdu – sauna, fotbal atd 🙂 kdyžtak napiš na mail byk-80@seznam.cz a můžu poslat nějaký fotky.

                #6107 Odpovědět
                Vladimir

                  Ahoj rad té poznám já 180sm 77 kg sport postava na úroveň zdraví čistota na 100%, nějaká zkušenost mám hledám seznámeni pokud budeš chtít muzuem se domluvit děkuji za odpověď

                  #7138 Odpovědět
                  Zdeněk

                    Ahoj Markéto,

                    rád s tebou zajdu na sw akci. Jsem VŠ 178/84/48 aktivní sportovec, který má s sw zkušenosti a občas se setkává i s párem.  Diskrétnost, zdraví, sex výkonnost a kreativitu, kultivované vystupování zaručuji. Dlouhodobé přátelství vítáno. Zdeněk

                  Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
                  Odpověď na: Odpověď č. 5979 v Doprovod :)
                  Osobní informace:




                  Back To Top
                  Language