skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5806 Odpovědět
    Elena

      Na středeční dopolední uvolnění hledám fajn doprovod já 45 můžeme jen třeba pokecat. Ať nejdu sama tak klidně holka. Kdo se přidá??? 😉

      #5808 Odpovědět
      Honza

        Ahoj Eleno,

        jsem Honza (44 let) a moc rád tě doprovodím. Chceš jít hned od 11 hodin?

        Můžeme vyměnit fotky po e-mailu (hp30@email.cz).

        Těším se, Honza

        #5810 Odpovědět
        Marian

          Ahoj, jsem Marián a rád bych Tě doprovodil. Je mi 44, sportovní postavy, sympaťák a pohodář. Díky za případnou odpověď. Můžeš i na maryk.k@seznam.cz

          #5823 Odpovědět
          Lukáš

            Ahoj Elen, narazil jsem na Tvůj vzkaz na seznamce až nyní, ale i tak bych Tě rád poznal. Hledám ženu, která se nestydí, líbí se jí swingers a ráda si to užívá s více muži…. Třeba bychom příště mohli jít spolu. 😉 Je mi 48, jsem pohodový chlap, sportovní postavy. Více e-mailem. Budu se těšit. Lukáš (luke28@atlas.cz).

            #5918 Odpovědět
            Martin

              Ahoj Eleno, rád tě doprovodím, napiš, a domluvíme detaily, už se moc těším, mohli by jsme si rozumět !!

              Jsem vyšší postavy, štíhlý, 55let….

              Martin

              #6256 Odpovědět
              Martin

                Ahoj kočko jenom jsem se chtěl zeptat jestli jeste pořád někoho hledas pokud ano tak můžeš klidně napsat na toto číslo 739113150 a třeba se domluvíme a něco podnikneme. Martin

                #7139 Odpovědět
                Zdeněk

                  Ahoj Eleno,

                  rád s tebou zajdu na sw akci. Jsem VŠ 178/84/48 aktivní sportovec, který má s sw zkušenosti a občas se setkává i s párem.  Diskrétnost, zdraví, sex výkonnost a kreativitu, kultivované vystupování zaručuji. Dlouhodobé přátelství vítáno. Zdeněk

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
                Odpověď na: Doprovod
                Osobní informace:




                Back To Top
                Language