skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka dnes večer

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Pety

Ahoj, hledám parťáka sympaťáka na dnešní večer. Jsem štíhlá drobná brunetka dívčího vzhledu, působím a cítím se mladší než jsem, reálně 46/166cm/49kg. Uvítám příjemného společníka na drink, rozhovor, saunu a vše další dle sympatií a nálady. V klubu nejsem úplný nováček, chceš-li se setkat nezávazně s otevřenou myslí a máš smysl pro humor napiš mi:-)

#6611 Odpovědět
    Michal

Ahoj,

Nešla bys te 15.10. na narozeniny clubu se mnou. Je mi 38,183 v normální postavě.  Můžeme se sejít i dříve abychom se seznámili.

Ahoj Michal

#6616 Odpovědět
    Martin

Ahoj, jsem sice starší 51, manželku sex už 2x  nebere, a já bych mohl pořád. Co zajít někam spolu? Náklady neřeším.

Martin

#6619 Odpovědět
    Kajetan

Hello, looking for experienced mid age lady to spend sensual evening Sunday 10th. Me, 56 y.o. 194 CM high, normal body,

#6618 Odpovědět
    Miky

Ahoj, chtěl bych jít do clubu v pondělí 11.10. Jestli máš čas tak napiš na studio55@seznam.cz  jsem pohodář čtyřicátník s atletickou postavou.

#6633 Odpovědět
    Chris

Ahoj, je mi 32 let, sportovni postava. Pracuji jako lekar. V bunkru jsem jeste nebyl, byla by to moje premiera. Rad te doprovodim a pozvu na drunk na baru. Kdyz mi ukazes klub budu jedine rad. Napis prosim na kp2021@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
Odpověď na: dnes večer
Osobní informace:

Back To Top
Language