Skip to content

Forums Fóra Obecná diskuze o klubu Diabetik s pumpou na swingers party…?

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #49115 Odpovědět
    ondra1989

      Ahoj,

      už delší dobu uvažuju o návštěvě swingers party. Poslední dobou mě to láká stále víc, protože by to mohla být cesta jak najít nové “přátele” a zážitky, o to spíš, že prakticky nehledám nic a přitom všechno… Ale o tom tento můj příspěvek být nemá…

      Obrovským otazníkem a pomyslnou překážkou pro návštěvu je pro mě to, že jsem diabetik (to je v pohodě, nakažlivý to není :-D), s inzulinovou pumpou.

      Pokud bych dokázal odhodit svůj prvotní ostych a dostal se třeba i do nějaké akce (reálně si myslím, že ne hned při první návštěvě, jak se znám, ale opět – to je na jiné téma), pumpa překážet nemusí – dá se snadno odpojit a odložit, ALE co mi vrtá hlavou…!?

      Jak se muži na swingers oblékají? Tou pumpou mám tu nevýhodu, že nemohu jen tak chodit nahý, respektive potřebuju pořád nějakou kapsu, do které pumpu zastrčím (jinak bych ji nosil v ruce). Co s tím? Setkali jste se s tím někdy? Pumpa se dá odpojit, ale spíš na kratíší časové úseky, než na celovečerní akci… Být oblečený mi přijde nepatřičné a ve výsledku třeba i nepraktické, být svlečený a přitom s pumpou v ruce a kanylkou vedoucí do těla taky takové nešťastné….

       

      Co s tím? Někdo zkušenost, nápad, doporučení?

       

      Díky!

      #49186 Odpovědět
      Afrodite

        Ahoj, dobrý dotaz 🙂

         

        Můžu ti dát svůj holčičí úhel pohledu. Lepší je vidět muže v elegantním triku a kalhotach než aby tam někdo pobíhal celý večer nahý.

         

        Takže to určitě neni nevhodné. A vem si na sebe to, co ti bude pohodlné.

         

        Na sw chodí lidí všeho typu. Malí, velcí, stáří, mladí a i s různými handicapy.

         

        A když se nebudeš chovat jak ko*pt, tak budeš určitě vřele přivítán 🙂

        #51068 Odpovědět
        Jirka

          Ahoj. V tomhle případě bych asi zvolil nějaký fešný župan. Ten má rychlé ovládání a možná aj kapsičky.

        Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
        Odpověď na: Diabetik s pumpou na swingers party…?
        Osobní informace:




        Back To Top
        Language