Skip to content

Forums Fóra Seznamka Blondýnka hledá pohledné muže jako doprovod

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #50691 Odpovědět
    Adél

      Ahoj,

      jsem mlaďoučká hezká blondýnka. Modré oči, prsa C a chtěla bych si tu najít jako doprovod 2-4 muže, kteří by mi dělali společnost a vystříkali by mi kundičku. Nebo jednoho muže, který se do mě rád vystříká.

      #50741 Odpovědět
      Pavel

        Cauky. To by bylo super. Ozvi se mi na e-mail 11554321@seznam.cz rad se domluvim.

        #50744 Odpovědět
        Medvidek

          Ahoj, muzeme se domluvit. Bydlim nad klubem 😀😀

          #50750 Odpovědět
          Pavel

            Ahojky. Rad bych sem se do Tebe vystříkal…Já 43let rozvedeny s 16/5. Těším se na Tvoji odpověd. Pavel. Pis prosim na +420735937310. Email pavelmo81@Email.cz. děkuji

            #50760 Odpovědět
            Milan

              Ahoj Adél Velmi rád Ti budu dělat společnost se vším všudy. Já 38/178/76.  Jestli máš zájem ozvy se… 732420157

              #50824 Odpovědět
              Petr

                Ahoj, moc rad ti budu dělat společnost a udělám cokoli ti na očích uvidím :). Budu rad, když se ozves :).

                #50833 Odpovědět
                Peter

                  nebudeš Litovat.. jsme skupina až 4 mužů na úrovni.. pojď do toho..

                  #50841 Odpovědět
                  Mira

                    Ahoj Adél, rád bych Ti, splnil tvé přání , pokud nepokud zvládneš ještě jedno navíc. 🙂Ozvi se 731130868 . Míra

                    #50851 Odpovědět
                    Pavel

                      Ahoj ja bych rád…190cm 77kg 34 let napiš na watsapp 774084593 nebo email pavelr899@seznam.cz

                      #50871 Odpovědět
                      Mirek

                        Ahoj Adél,

                        jsem pohodový, zkušený chlap, kterému sice táhne na 50, ale umí to roztočit. Mám sportovní postavu, výdrž a snažím se dívce vždy splnit všechna přání. Moc rád bych se ti věnoval. Podrobnosti na adam.mira@email.cz

                        Míra

                        #50878 Odpovědět
                        Foil

                          Ahoj, dva 30 a 58 tuto středu 21.2. ???

                          #50921 Odpovědět
                          Tonda

                            Ahoj. Také bych chtěl ve středu dorazit. Doufám, že něco bude.

                            #50974 Odpovědět
                            Fredrik

                              Hello, please write to my e-mail. I would like to meet you and take you to the club. I am in Prague till Sunday. I am an experienced an good looking swingers that likes to wine and dine and enjoying life.
                              Yours

                               

                              Frdrik

                              #50979 Odpovědět
                              Rbb

                                Ahoj Adél, nebyla jsi náhodou v klubu v úterý 20.2.?

                                #51168 Odpovědět
                                Leoš

                                  Ahoj Adél,

                                  velice rád Tě doprovodím. Rád si zajdu na swingers s někým jako jsi Ty. Kdybys měla zájem, napiš na leos.s@centrum.cz

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
                                Odpověď na: Blondýnka hledá pohledné muže jako doprovod
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language