skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Baculata bisex nymfomanka

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Nehubena

Hezký den, ráda bych v pátek 10.6. navštívila klub, ale nechce se mi samotné. Našel by se vysoký sympaťák kolem 30 – 38, který by šel se mnou?

Jsem blondata, modrooka baculka, 30+, sexuálně založená, bisexualni a dost submisivni.

Rada bych v týdnu zašla na kafe, do kina a trochu se před patkem seznámila.

P.S: jednorázová záležitost to rozhodně být nemusí:).

Napiš a uvidime 😉

#8127 Odpovědět
    Petr

Ahoj . Rad bych Te doprovodil. Petr 48 178 cm.a.jsem sportivni postavy. I to kafe bych si rád dal  🙂 😀

#8153 Odpovědět
    Houdic

Ahoj, já bych se k tobě rád přidal. Je mi 28, jsem sportovně založený, leč hobeny. Vždycky jsem měl rád kontrast – hubený x Vaculka hlavně v lízání a facesittingu. Mám 186 cm a 75 kg, pokud jsem tě zaujal, napiš mi na tvojemama19@email.cz. rád se s tebou uvidím

#8193 Odpovědět
    Pepa

Ahoj, také přijdeme 10.6. s partnerkou do klubu, on 49, ona 40, tak kdyby si se chtěla (a tvůj případný partner také) s námi seznámit, můžeme v klubu dát řeč, a v připadě sympatií i něco více….

#8323 Odpovědět
    Martin

Ahoj tady martin 196cm 33,napis rad se sejdu i v ttydnu jsem dominantni

#8367 Odpovědět
    Nehubena

Martine, pošli kontakt.

#8345 Odpovědět
    Honza

Ahoj tady Honza ještě jsem nebyl ale vezmi bych zašel mohli by jsme spolu je mi 36 měřím 188 cm a váha 90 kg dík za odpověď neuzil.jan1985@gmail.com

#8343 Odpovědět
    Nehubena

Martine, napiš mi na andulkasafarova@centrum.cz a můžeme se domluvit.

#8315 Odpovědět
    Mira

Ahoj rad te poznam.

#8679 Odpovědět
    Máří

Petře (48),

ozvi se prosím na Mar.hon@email.cz

Děkuji.

#9735 Odpovědět
    Martin

Ahoj kočko jenom jsem se chtěl zeptat jestli náhodou nemáš zájem o samotného muze Martin z Prahy pokud by jsi chtěla tak můžeš napsat SMS na toto číslo a třeba se domluvíme a něco podnikneme 739113150

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
Odpověď na: Baculata bisex nymfomanka
Osobní informace:

Back To Top
Language