Skip to content

Forums Fóra Seznamka 20letá slečna hledá doprovod na svoji první swingers

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 50)
  • Autor
    Příspěvky
  • #46880 Odpovědět
    Lukáš

      Ahoj,jsem pohledný muž vyšší sportovní postavy 179 cm,m 20,5 cm,s obrovskou vydrží, velkým výstřikem,stále nadržený, milující všechny možné polohy a kombinace.Máš,li zájem zavolej mi nebo napiš na 704116774.M.

      #46881 Odpovědět
      Karel

        Dobry den rad jsem 45 let z Prahy 10 cas mam muzu hned a vaše podminky dekuji

        #46888 Odpovědět
        Alex

          Čau Anett,napiš a něco vymyslime i do jinyho klubu😉Alex

          #46890 Odpovědět
          Manuel

            Ahoj Anett,

            nechces zajit tento patek? 😉

            #46891 Odpovědět
            Manuel

              Jinak ne mi 32 let, vysoky a  hodne se venuju fitko tak uz asi nak vis jak vypada moje telo 😉 Jinak sem Italie

              #47031 Odpovědět
              Pavel

                Ahojky. Jsem také strašně moc nadržený a hodně stříkám..M18/5…Pokud máš zájem o 42/90 tak se ozvi prosím na tel 799568828. Děkuji. Pavlík

                #47046 Odpovědět
                Tom

                  Ahoj co vyrazit s mladym sympatakem tuhle sobotu? Klidne zajistim odvoz a postaram se o tebe

                  #47132 Odpovědět
                  MADO89

                    Ahoj sme pár na amaterech máme nick MADO89 hledame holku na spoločnou návštevu klubu budeme radí když pojedeme do klubu spoločne sme spontánni srandovni a máme radí spoločnosť a príjemných ľudí verime že sa nám ozveš a pojedeme do klubu spoločne budeme radi když nám napíše i sympatický pár s ktorým by sme šli do klubu společne budeme se tešit Dominika a Marek

                    #47158 Odpovědět
                    Obsidian

                      Ahoj Anett, tak už proběhla návštěva? A jsi spokojená a uspokojená? Chystáš se případně znovu. Budu rád když se ozveš, umím i zajistit skupinu. 🙂

                      SW zážitkům zdar

                       

                      #47266 Odpovědět
                      Jirka

                        Moc zdravím, jsem 44 letý sympaťák se smyslem pro humor, krásu a erotiku. Už dlouho uvažuji, že bych takovou akci poprvé rád vyzkoušel a byl bych strašně rád, kdybych mohl mít Tvou společnost.

                        #47414 Odpovědět
                        Adam

                          Ahoj,

                          pokud mas zajem muzeme zajit, jinak je mi 33 let a jsem sportovec, kdyby neco napis 🙂

                          #47469 Odpovědět
                          Sara

                            Ahoj, napis mi pak jaky to bylo. Taky jsem na to zvedava a nekdy o prazdninach bych se jela podivat. Mozna uz budes mit zkusenost 😀
                            satoninusa@gmail.com

                            #47473 Odpovědět
                            Michal

                              Ahoj Anet, půjdu tenhle pátek nebo sobotu, nechystáš se taky? Můžeme si kdyžtak napsat a vyrazit. Je mi 28, 179/73

                              #47477 Odpovědět
                              Michal

                                Ano, takto zní ideální pozvánka a já bych šel hned a celou myšlenku vyplnit. Ale jak tě oslotvit a a získat tvou pozornost, tedy vůbec netuším…

                                #47478 Odpovědět
                                Lea9c

                                  Ahoj jestli si tam nakonec s nekym jela tak napis jake to bylo. Taky jsem o tom uvazovala treba nekdy o prazdninach pojedu.

                                  Napis na satoninusa@gmail.com

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 50)
                                Odpověď na: 20letá slečna hledá doprovod na svoji první swingers
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language