Skip to content

Forums Fóra Seznamka 17.6. doprovod? Odhodlávám se jít poprvé

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45888 Odpovědět
    Sarka

      Ráda bych se potkala ještě před vstupem a popovídala.. uvidíme, jak se večer vyvrbí 🙂

      #45901 Odpovědět
      Tom

        Ahoj, rad pujdu. Jdes dnes? Neco o tobe? V kolik pred vchodem? Tom

        #45910 Odpovědět
        Jeník

          Ahoj Šárko, jsem na tom stejně jako ty a rád bych se domluvil na nějaké návštěvě klubu. Bude fajn když se mi ozveš, zatím . Honza 39

          #45911 Odpovědět
          Jeník

            Ahoj Šárko, napiš mi na nneva@seznam.cz

            #45918 Odpovědět
            Sabča

              Ahoj, taky se odhodlávám sama, tak kdyby si chtěla, můžeme spolu před tím zajít třeba na sushi a pokecat a pak spolu jít. PS. Nejsem lesba

              #45919 Odpovědět
              Ladislav

                Ahoj, můžeme se sejít a popovídat si. Následně uvidíme. Co říkáš?  🙂

                #45920 Odpovědět
                Tomas

                  Taky bych chtel jit poprve a nechce se mi samotnymu 😉 Kdyztak mi napis na 735544590 a muzeme se domluvit 🙂

                  – vek 25, student

                  – tmavsi, docela hot, atleticka postava

                  #45946 Odpovědět
                  Tomas

                    Ahoj Sarko,

                    Stejne jako rada dalsich, se chci dnes zajit podivat do klubu. Pokud jeste vybiras doprovod,  muzu poslat foto a treba dat nekde sklenicku a pak muzeme spolecne vyrazit.

                    Tomas

                    #45925 Odpovědět
                    Pavel

                      Ahoj hledas ještě doprovod nebo už jsi tam byla? Já chci v tomto týdnu zajít poprve

                      #45923 Odpovědět
                      Petr

                        Ahoj Šárko, taky bych to chtěl někdy zažít a vyzkoušet. Nesejdeme se někde a nepopovídáme o našich představách? Je mi 49, vysoký. Napiš klidně na michdvo2@seznam.cz Budu se těšit. Pa Petr

                        #45997 Odpovědět
                        Honza

                          sushi zní skvěle …rád tě pozvu …budu rád když mě napíšeš

                          Honza

                          #46034 Odpovědět
                          Michal

                            Ahoj, chtěl bych jít dnes 1.7.2023 do klubu, ale jelikož jsem nováček uvítal bych nějakou kamarádku jako doprovod 🙂

                            ať už zkušenější, či taky slečnu co se odhodlává

                            Mám 25 let, sportovní postava

                             

                             

                            #46037 Odpovědět
                            Martin

                              Ahoj, shanis jeste doprovod na sw? Mam sportovni postavu, rekl bych pohledny. Pripadne se muzeme spojit po tel.,poslat fotku na whats apod. Pisni, Martin

                              #46056 Odpovědět
                              Michal

                                Ahoj nechtela bys zajít se mnou? Stále se odhodlávam. Michal 38🤍

                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
                              Odpověď na: 17.6. doprovod? Odhodlávám se jít poprvé
                              Osobní informace:




                              Back To Top
                              Language