skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Venuše hledá doprovod

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5347 Odpovědět
    Venuše

      Ahoj, jsem žena typu Věstonické venuše, 40 let a hledám muže, pár, nebo partu lidí, se kterými bych mohla zajít na swingers párty. Jsem bi a mám ráda lehčí S/M praktiky.

      #5358 Odpovědět
      Ondra31

        Ahoj. Jsem Ondra a je mi 31. Rád bych s tebou vyrazil. Napiš na email Ondrox.mox2@seznam.cz

        #5360 Odpovědět
        Honza

          Čau měj se Honza je mi 35 chtěl bych taky zajít mohli bychom zajít spolu nech mi napiš neuzil.jan1985@gmail.com

          #5367 Odpovědět
          Abdul

            <span>Hello. I’m Abdul and I’m 27.  I’d like to go with you. Email me pggreen9@gmail.com</span>

            #5403 Odpovědět
            Jakub

              Ahoj Venuše jmenuji se Jakub je mi 30 let a jsem po 8 letech svobodný tak si říkám proč nezkusit něco nového jsem sportovní postavy měřím 181m vážím 91kg rad zašlu foto na whatsapp nebo e-mailem s pozdravem Kuba ahoj

              #5407 Odpovědět
              Venuše

                Ahoj Jakube, napiš mi, prosím nějaký kontakt na sebe, třeba mail. Díky Venuše

                #5410 Odpovědět
                Pavel

                  Ahoj, moc rád se přidám a potěším tě. Předem děkuji za odpověď. 776714842

                  #5413 Odpovědět
                  Jakub

                    Ahoj mužem si napsat na e-mailu mikolaskubanec@seznam.cz poslat vzájemně foto není problém ✌️

                    #5414 Odpovědět
                    Jakub

                      Nebo whatsapp 736682207 zatim ahoj Kuba c

                      #5425 Odpovědět
                      Ondra

                        Ahoj Venuše, je mi 39 let a můžeš mi když tak napsat na whatsapp 605250662 Ondra

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      Odpověď na: Odpověď č. 5414 v Venuše hledá doprovod
                      Osobní informace:




                      Back To Top
                      Language