skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Úterý 10.1.

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30740 Odpovědět
    Gabi

      Někdo v úterý? Štíhlá 38/175/64 doprovodí odpovídající protějšek na úrovni

      Těším se

       

      #30955 Odpovědět
      Luke

        Čau asi neodpovídám věkem ale klidně bych zašel napiš na email 5malina5@seznam.cz

        #30974 Odpovědět
        Tom

          Ahoj Gábi,nechtěla bys jít i třeba 18.1.? Já se chystám po prve:) Byl bych rad za doprovod 🙂 Co se domluvit na mailu ? Cykloneo@seznam.cz Já věk 31.175/80 🙂

          #31071 Odpovědět
          Martin

            Ahoj, moc rád bych se od tebe nechal doprovodit a na úrovni bych tě celý večer doprovázel. Napiš mi, prosím, na rewerend@gmail.com, domluvíme podrobnosti…

            Martin

            #31154 Odpovědět
            Mira

              Ahoj Gábi, bohužel 10 to teď nemohu, ale napiš mi prosím email, ( mirkolman@seznam.cz ) , pošlu ti fotku a pokud se ti budu líbit můžeme se domluvit na jindy. Díky a hezký den Míra.

              #31227 Odpovědět
              Paul

                Sel bych

                 

                co Ty?

                 

                ja fit kluk

                 

                Pisni mi kdyztak. Pavel

                #31260 Odpovědět
                Michal

                  Ahoj Gabi,

                  rád se s tebou domluvím, jsem věřím symaptický muž, na úrovni, komunikativní. Určitě ti ;neuděám ostudu, naopak, jsem zábavný a příjemný společník s potenciálem oslovit další lidi  k zábavě 🙂 45 let, vysoký, sportovní postava, fotky rád pošlu. Napiš a domluvíme se. Michal mbmj@seznam.cz

                  #31267 Odpovědět
                  Ahoj Martin

                    v patek 13 zena kolem 40 nesla by posedet a pobavit se

                    #31272 Odpovědět
                    Gabi

                      Kam mám napsat? 🙂

                      #31399 Odpovědět
                      Eri

                        Ahoj Gabi,

                        muzes napsat treba me na kc507@proton.me

                        Rad te doprovodim a pak odvezu domu. Urcite se nebudes nudit. Je mi 43 let, merim asi 180cm a fotku ti muzu poslat do mailu.

                         

                        Eri

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      Odpověď na: Odpověď č. 30974 v Úterý 10.1.
                      Osobní informace:




                      Back To Top
                      Language