skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Studentka hledá doprovod na své první swingers

  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5662 Odpovědět
    Eve

      Ahoj, jsem studentka a ráda bych (až mi skončí zkouškové) zašla na svoje první swingers. Hledám zde kamaráda/kamarádku/pár, který by mi ukázal, co a jak:)

      O mně: Dlouhé blond vlasy, modré oči, sportovní postava, 170cm, 20 let, bisexuálka.

      #5666 Odpovědět
      Jirka z P4

        Ahoj, Evo, rád s tebou půjdu pokud bys měla zájem o 32letého architekta a sportovce.

        #5665 Odpovědět
        Erik

          Krásný večer. Tak jsi Eve našla co jsi hledala. Chodím na Swingers už nějaký ty roky, s doprovodem, sám, ale i ve skupině několika párů. Budu rád pokud napíšeš a domluvíme podrobnosti.

          hdmcpraha @ seznam.cz

          #5671 Odpovědět
          Pavel

            Ahoj,

            pokud bys měla zájem jít s někým, kdo má s tímto klubem zkušenosti, nabízím ti svůj doprovod. Je mi 26 let, sportovní postava, 185cm. Do ničeho nikoho nenutím, můžeme strávit příjemný večer tak, jak ti to bude vyhovovat.

            #5670 Odpovědět
            David

              sem 192 cm vysoky a velky jsem vsude .. sympatak 33 podnikam

               

              #5685 Odpovědět
              Pavel

                To je zvlastni, tady se furt nabizi urostli vysportovani muzi/kluci, ale za ty leta pravidelnych navstev bych takovych napocital na prstech jedne ruky.  😀

                #5687 Odpovědět
                Michal

                  Ahoj Evi :), vidím, že už máš spoustu odpovědí. Pokud ses ještě s nikým nedomluvila, moc rád tě doprovodím na nějakou akci. Se swingers již nějakou tu zkušenost mám a rád ti ukážu co a jak :). A pokud by sis ten večer užila, můžeme si to pak klidně kdykoliv zopakovat ;). Je mi 31 let, jsem z Prahy, pohodář a sympaťák. Kdyžtak můj profil na amatérech -Mike-

                  #5689 Odpovědět
                  Ondra

                    Ahoj Evi. Jesli hledáš normálního kluka, se kterým si o normálně pokecas u sklenky vína, tak jsem pro Tebe ten pravý. Ze všeho nejraději si povídám a lížu kundicky a prdelky.  😉 ozvi se.

                    #5694 Odpovědět
                    Jakub a Terry

                      Ahoj, rádi tě poznáme a provedeme tě klubem. Dáme si třeba skleničku a pokecáme:) můžeš nám napsat na eraismus@gmail.com

                      #5705 Odpovědět
                      Milhaus

                        Ahoj Evčo, rád bych tě doprovodil na tvojí první party. V klubu jsem několik byl, je to příjemný relax. Tak nemusíš mít z ničeho obavy. Jinak jsem 34 letý blonďák sportovní postavy. Pokuď budeš mít zájem můžeme si dá sraz před návštěvou klubu, abys tam nešla úplně z neznámím klukem.

                        #5734 Odpovědět
                        Patrik

                          Ahoj, Evi. Jestli Ti konec zkouškového vyjde do 18.6., můžeme zajít na otevírací párty.  Pamatuju Bunkr ještě jako Jungmannku na Praze 1, takže Tě rád provedu večerem. Pokud máš čas, můžeme se domluvit po mailu, a během týdne zajít na kafe. Uvidíš, jak si sedneme. Já 35/169, štíhlý. Měj se hezky, držím palce u zkoušek.

                          Patrik

                          #5739 Odpovědět
                          Michal a Šárka

                            Ahoj, budeme rádi když se k nám připojíš v pátek 18.6

                            #5741 Odpovědět
                            Honza

                              Ahoj jsem Honza z Prahy 42 let nezadaný svobodný bezdětný nekouřím …

                              #5750 Odpovědět
                              Adam

                                Ahoj, moc rád s tebou vyrazím

                                Já svobodný 36 178/80 štíhlá normal postava

                                nick na amateri.cz je Jonnathan

                                #5766 Odpovědět
                                Karel

                                  Ahoj,

                                  Dovol mi, abych se trochu představil, je mi 33let, normální postavy, né žádnej vychrtlík či zas s pivní vanou, na swingers už chodím nějaký ten pátek a za ty roky jsem i tam toho dost zažil, nejlepší co mám takhle vyzkoušeno když jsi ještě někde nebyla, je se sejít někde na neutrální půdě ( hospůdka, kavárna….)  a pokecat o tom, jaký máš představy, co chceš vyzkoušet, jakou párty začít….aby jsi tam nepřišla a hned se zas neotočila, byla by to velká škoda. Do různých klubů chodí různí lidé na různé akce a je třeba s tím i tak počítat, což není zas tak velký problém, na amaterech mě najdeš pod nickem karel1000, ale nic tam nemám, ale můžeš mi tam nechat vzkaz, jestli nemáš účet na amaterech, tak mi můžeš odpovědět tady a něco vymyslíme, měj se fajn a budu se těšit na odpověď

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
                                Odpověď na: Odpověď č. 5685 v Studentka hledá doprovod na své první swingers
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language