skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Prznění krásné třicítky

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5366 Odpovědět
    Milan

      Pasivní i aktivní zájemce o prznění mé atraktivní partnerky (páry i několik zajímavých sólařů). Ona 30 já 44. Je silně bi, submisivní, inteligentní. Umí být i dost ostýchavá, přesto velmi ráda experimentuje. Chceme se dohodnout před akcí, abychom si ze zájemců mohli v klidu vybrat a prohodit pár slov, ještě než to nabere závratné tempo (což je jisté). Chceme vás, kteří jste na úrovni, pečujete o své tělo i hygienu a nevypnete po 5min, jako roboti. Má to pro ni být především příjemný a nápaditým sexem nabitý dárek. Vlastně pro nás všechny 🙂

      #5371 Odpovědět
      Antonio

        Hello

         

        i am Italian 34 years old athletic and experienced in swinger. If you are interested and would you like to meet please contact me at my email addres. Will be happy to share a picture , thank yoy

        #5400 Odpovědět
        Pavel

          Ahoj, moc rád se na některou akci přidám. Já 34, 186cm. 90 kg. Fotky případně pošlu mailem, tak dejte kdyžtak vědět.

          #5402 Odpovědět
          Jakub

            Ahoj lidičky co milujete sex se vším co k tomu patří jmenuji se Jakub je mi 30 let a bylo by to pro mě po poprvé něco takového zkusit a zažít jsem sportovní postavy měřim 181cm váha 91kg rád eventuálně zašlu foto na e-mailem nebo whatsapp tak kdyby jste měli zájem dejte vědět jsem po 8 letech svobodný takže času mám dost ahoj

            #5409 Odpovědět
            Pavel

              Ahoj, moc rád se přidám. Předem děkuji za odpověď. Těším se.

              #5417 Odpovědět
              Jakub

                Kdyžtak pro fotku si napište na mikolaskubanec@seznam.cz

                #5427 Odpovědět
                Ondra

                  Ahoj, taky bych se rád přidal, když budete chtít tak napište na whatsaap 605250662, je mi 39 let. ONDRA

                  #5518 Odpovědět
                  Tomas

                    Parada,moc rad se akce zucastnim je mi 40  178 cm 75kg   19 cm foto rad poslu.

                    Tomas

                    #5601 Odpovědět
                    Ondra

                      Mam velmi velký zájem . Foto samozřejmě pošlu

                      606084763

                      #13492 Odpovědět
                      Tikko

                        Mam velmi velký zájem . Foto samozřejmě pošlu

                        770616508

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      Odpověď na: Odpověď č. 5402 v Prznění krásné třicítky
                      Osobní informace:




                      Back To Top
                      Language