skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka První návštěva swingers

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6501 Odpovědět
    Filip

      Ahoj,

      jmenuji se Filip, je mi 25 let, vysoký 195 cm a hubený 83 kg.

       

      Hledám ženu která by mě doprovodila, nebo já doprovodil ji, nebo se doprovodíme navzájem. Že bych měl vstoupit do klubu sám, na to nemám odvahu bohužel. Jakmile toto překonám, už bude vše v pořádku 😀

      Na věku ani nezáleží, prostě fajn ženská :).

      Budu se těšit!

      #6511 Odpovědět
      Iva

        Ahoj Davide, mám ten samy problém – jen jsme par, hraju si s myšlenkou tam vzít i mého chlapa, který který by se tam chtěl jít také podívat a nikdy tam nebyl. Shanim tedy někoho, kdo by tam snáší takto zašel a podpořili bychom se v tom tam vůbec vkročil 😂

        #6512 Odpovědět
        Iva

          Ještě jednou se omlouvám za špatné osloveni, přečetla jsem si špatně Tvé jméno 🙂

          #6530 Odpovědět
          Markéta

            Ahoj, jsem Markéta, těší mě.

            Mám 23 let, jsem moc fajn žena a ráda bych se k tobě přidala. Můžeme se nějak spojit?

            #6548 Odpovědět
            Filip

              Ahoj Markét, také mě těší.

              Napiš mi prosím na mail: make-ing@seznam.cz předáme si tam další kontakty a domluvíme :).

               

              Diky, budu se těšit!

              #6549 Odpovědět
              Filip

                Ahoj Ivco,

                Kdy byste chtěli jít, resp. Už jsi premluvila přítele? 🤣

                Můžeme se někde domluvit?

                #18642 Odpovědět
                Vláďa

                  Ahoj Markét. Je mi 22 a hledám doprovod na mé poprvé, nechtěla bys tam někdy zajít se mnou? Kdyžtak email: mirzahasanbegovic@seznam.cz

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
                Odpověď na: Odpověď č. 6530 v První návštěva swingers
                Osobní informace:




                Back To Top
                Language