skip to Main Content

Forums Fóra Obecná diskuze o klubu První návštěva – dotazy

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36060 Odpovědět
    Zuzka

      Ahoj,

      rádi bychom k vám zavítali, ale nevíme jakou akci zvolit. Může nám někdo zkušený poradit? 🙂

      Nikdy jsme ve swingers klubu nebyli, ale nejsme úplně stydlivý, nejake trojky již probehli. :))

      A ještě mám jednu technickou. Lze kourit v prostorach klubu Iqos?

      Předem děkuji za odpověď.  Z.

      #36536 Odpovědět
      Peťan

        Ahoj Zuzko je těžké poradit na jakou akci by jste měli jít podle toho jak jste eroticky zaměřeni ,ale to záleží na vás kdy návštěvu naplánujete já osobně chodím soboty a je to fajn a Igos můžete normálně kouřit v prostorách klubu akorát ve wellnes zóně se to asi nehodí.

        Jestli budeš chtít tak můžeš napsat na email petan.racing@seznam.cz kdyby tě ještě něco napadlo rád odpovím.Peťan

        #45826 Odpovědět
        jirka

          určitě zaleží na vašich představách, co chcete zažít. Vyzkoušel jsem více od bi až po gang bang, pokaždé jsem si užil.

          #45827 Odpovědět
          pavel

            Ahoj chceme poprvé s přítelkyní přijet a vybrali jsme nedělní wellness ale nevím přesněji jak to chodí muže prosím někdo popsat co na sebe jestli plavky nebo rovnou bez…. a taky v čem do klubu jeslti rovnou uplně nahý nebo jak to chodí…. děkuji

            #47138 Odpovědět
            Lukas

              Ahoj vsem,

              rad bych se zeptal na par veci pred uplne prvni navstevou. Kdy je nejlepsi doba nebo den kdy mohu prijid? Aby clovek ” nesedel sam” v pripade zajmu seznameni ci erotickeho zazitku? Myslim mimo ohlasene akce.

              Je klub otevren i v tydnu nebo vikendy? Jak je to s placenim za obcerstveni a drinky?

              Diky za odpoved a preji hezky den.

               

              Lukas

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
            Odpověď na: Odpověď č. 36536 v První návštěva – dotazy
            Osobní informace:




            Back To Top
            Language