skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka První návštěva

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7038 Odpovědět
    Nataly

      Zdravím, chtěla bych dnes 14.12. poprvé navštívit swingers, ale nevím zda je to v takto v týdnu dobrý nápad? Je mi 22let 169cm vysoká studentka z Prahy s takovou akorát postavou. Nenašel by se tu někdo kdo by šel se mnou alespoň jako prvotní doprovod. Doufám, že zde někoho najdu.

       

      Nataly

      #7040 Odpovědět
      Dan

        Ahoj,

        rád tě doprovodím je mi 42let /183cm štíhlý nekuřák. Co třeba v pátek 17.12.2021 . Pátky bývají asi nejlepší.

        Dan

        #7043 Odpovědět
        Martin

          Ahoj tady martin mam 196cm je mi 32 let normal postava a jinak uterky pro lidi co jdou poprve jsou idealni,napis na koivu2683@seznam.cz nebo 603752076 mam i wts preji hezky den

          #7045 Odpovědět
          Michal

            Ahoj, moc rád tě poznám a doprovodím na nějakou akci 😉. Se swingers již už nějakou zkušenost mám a rád zde poznám fajn slečnu, která by měla zájem občas zajít na nějakou akci 🙂 Je mi 32 let, štíhlé sportovní postavy, jsem z Prahy a v sexu otevřený spoustě věcem 🙂. Tak pokud budeš mít chuť, klidně napiš na 89mikee@seznam.cz anebo na amateri.cz na profil „-mike-„.

            Hezký den, Michal

            #7047 Odpovědět
            Ondřej

              Ahoj ja bych te dnes rád doprovodil na sw párty sw párty

               

              #7054 Odpovědět
              Lukáš

                Ahoj Nataly, vyrážíme do klubu s kamarádem 18.12. Pokud by Ti pasovalo tohle datum, rádi tě vezmeme sebou. Klidně i jen tak na pokec a rozkoukat se. E-mail: t3ch1113@gmail.com

                #7098 Odpovědět
                Michal B

                  Ahoj, máš zájem o seznámení..?

                  Napiš mi na můj mail: Zralok.ka2@seznam.cz

                  Případně sms: 605428443

                  A můžeme se domluvit na setkání..

                  Michal

                  #7134 Odpovědět
                  Zdeněk

                    Ahoj Naty,

                    rád s tebou zajdu na sw akci. Jsem VŠ 178/84/48 aktivní sportovec, který má s sw zkušenosti a občas se setkává i s párem.  Diskrétnost, zdraví, sex výkonnost a kreativitu, kultivované vystupování zaručuji. Zdeněk

                    #7159 Odpovědět
                    Ondřej

                      Ahoj, jmenuji se Ondřej je mi 27 let a dnes bych rád poprvé do klubu vyrazil na párty pro nezadane, co jít společně?

                      #7285 Odpovědět
                      Honza

                        Ahoj ak to je aktuálne kľudne ta tam vezmem mam to blízko odomna a už skm tam bol viem jak to tam funguje apod:)

                         

                        Nieosm Bratt Pitt ale vyzerám v pohode a slovenský humor ta môže stále rozosmievat 😝

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      Odpověď na: Odpověď č. 7043 v První návštěva
                      Osobní informace:




                      Back To Top
                      Language