skip to Main Content

Forums Fóra Obecná diskuze o klubu První návštěva

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10528 Odpovědět
    Novicka

      Chtěla bych někdy prvně navštívit party, nejspíš v úterý – pro nezadané. Nevím jestli si něco začnu a i tak spíše s nějakou slečnou než s mužem, jak často ke mě dívka 19 let někdo přijde? Nechci strávit celý večer odmítání.

      #10556 Odpovědět
      Actor

        Ahoj,

        vím, že jsi psala, že spíše dívku, ale stejně to zkusím, co takhle zajít tam spolu? Zakládám si na důvěře a konsenzu, takže ode mě nehrozí žádné přemlouvání, když nebude chuť ani zklamání, když si na místě vybereš někoho jiného. Tak to zkus zvážit, dnes bych někam vyrazil moc rád.

        #10571 Odpovědět
        Štěpán

          Ahoj,

          chystám se tento čtvrtek na svou první akci. Taky budu asi spíše nasávat atmosféru. Navíc jsem dost vybíravý.

          Kdybys třeba chtěla jít se mnou, aby Tě ostatní tolik neotravovali, rád Tě doprovodím. Klidně se můžeme sejít i před tím a domluvit se.

           

          Štěpán, stepanprouhy@gmail.com

           

          #10557 Odpovědět
          Actor

            Ahoj,

            vím, že jsi psala, že spíše dívku, ale stejně to zkusím, co takhle zajít tam spolu? Zakládám si na důvěře a konsenzu, takže ode mě nehrozí žádné přemlouvání, když nebude chuť ani zklamání, když si na místě vybereš někoho jiného. Tak to zkus zvážit, dnes bych někam vyrazil moc rád. Já 30 let, sportovní postava, úroveň.

            #13973 Odpovědět
            Magda

              Ahoj, chystám se na svou první návštěvu tento
              čtvrtek 11.8. – Bi párty.
              Nechtěla by ses přidat?
              Jsem sportovní postavy, 30 let, 53 kg/162 cm.

              V případě zájmu se ozvi.

              Magda

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
            Odpověď na: Odpověď č. 10557 v První návštěva
            Osobní informace:




            Back To Top
            Language