skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Poprvé sama?

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5373 Odpovědět
    Ina

      Ahoj, sbírám odvahu… Nevim zda ji mám dost, neboto stále zustane jen v představach… V páru nám to nevyšlo a říkám si, proč ne ted, když jsem pobliz. Je na tom někdo podobně?

      #5380 Odpovědět
      Roller

        Hezkej večer, Ino. 

        Klub je v novém kabátu

        a to jsem tam zatím ještě nebyl.

        Rád by jsem ho navštívil

        a prohlédl.

        Tím líp s příjemným doprovodem.

        Budu rád pokud se ozveš

        a domluvíme se. HDMCPRAHA@SEZNAM.CZ

        #5381 Odpovědět
        Michal

          Ahoj Ino,

          moc rád s tebou na nějakou párty půjdu :). Pokud tě to tolik láká, byla by škoda podlehnout obavám a nakonec nejít. A když budeš mít fajn doprovod, určitě si ten večer pořádně užiješ ;). Jinak je mi 30 let, jsem z Prahy, myslím, že celkem pohledný sympaťák štíhlé/sport postavy. Můžeš se mi ozvat na mail 89mikee@seznam.cz anebo na můj profil na amaterech:
          https://www.amateri.com/cs/lide/1179589/-Mike-

          Když se nám spolu večer bude líbit, nebráním se i pravidelným návštěvám ;).

          Těším se na Tvoji zprávu,
          Michal

          #5382 Odpovědět
          Honza

            Ahoj jmenuji se Honza doufám že budeš mít odvahu a napíšeš telefon nebo můžeš na WhatsApp 605040156

            #5383 Odpovědět
            Ondra

              Ahoj Ino,v paru mi to take nedopadlo navstivit,rad bych poprve navstivil s nejakou zenou,ja 34let,190cm,100kg,Andi24@seznam.cz

              #5392 Odpovědět
              Walker

                Ahoj Ino, pokud jsi se ještě s nikým nedomluvila, rád tě doprovodím. Jsem 45/190/96, nezadaný, zkušenosti mám. Foto a více informací samozřejmě přes mail

                #5398 Odpovědět
                riu

                  Tak já ti nabízím něco jinýho. Zkušenost… no něco bude, ale nic moc. Piju, kouřím, teda už ne, a mluvím sprostě když jsem opilý, což v klubu se moc nestává, ale mám to v plánu. Ale něco ti řeknu, dávám si na sobě záležet, se mnou do soukromí nemysli si, že půjdeš jen tak v první půlhodině. No, už musím, kdyžtak budu tady: riuryk@seznam.cz.

                  PS: teď úplně vážně. Hledám jen doprovod, ne sex. Vysvětlím ti to na mailu.

                  #5426 Odpovědět
                  Ondra

                    Ahoj, když budeš chtít tak se mi ozvi na whatsaap 605250662. Je mi 39 let, 175 cm Ondra

                    #5450 Odpovědět
                    lusi

                      ahoj dnes jdu do klubu poprve najde se nekdo na doprovod?

                       

                      #5449 Odpovědět
                      lusi

                        ahoj chtela bych jit do klubu si to trochu uzit akorat tam jdu poprve dnes je nekdo od tri hodin volny?

                        #5479 Odpovědět
                        Jari

                          To by bylo milé strávit s Tebou tam hezké chvíle 😊. Já 49/180 sám bych byl rád tvůj swingující kamarád.Ciao Jari.

                          #46111 Odpovědět
                          Jeník

                            Ahoj, napíšeš mi na email nneva@seznam.cz . Tam se mužem domluvit

                            #46138 Odpovědět
                            christophe

                              Ahoj Ino, to by bylo milé strávit s tebou tam hezké chvíle. Pokud jsi se ještě s nikým nedomluvila, rád tě doprovodím. Jsem francouz, zijici v Praze jiz 10 let a je mi 48 let, myslím celkem pohledný sympaťák, štíhlé, nezadaný.  zkušenosti mám. Foto a více informací samozřejmě přes mail hasicodfrancie@seznam.cz nebo whatsapp 00333616670499

                            Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
                            Odpověď na: Poprvé sama?
                            Osobní informace:




                            Back To Top
                            Language