skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Poprvé na swingers

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7061 Odpovědět
    Barbaraann

      Ahoj, poprvé bych chtěla navštívit swingers. Je někdo, kdy by mě tím provedl? Jsem submisivní, orgasmus ale chci pro obě strany. Je mi 24, pracující vysokoškolačka, 80kg (ženské křivky)  velmi dlouhé vlasy. Preferuju 20-35 let, ne úplně obézní a chlupatý. Já se o sebe starám a to samé vyžaduji od protějšku.

      #7063 Odpovědět
      Martin

        Ahoj co jit zitra?je mi 32 196cm,jsem dominatni pokud chces wts 603752076

         

        #7065 Odpovědět
        Michal

          Ahoj, moc rád tě poznám a doprovodím na tvou první swingers 😉. Nějaké zkušenosti již už  mám a rád zde poznám fajn slečnu, která by měla zájem občas zajít na nějakou akci 🙂 Je mi 32 let, štíhlé sportovní postavy, jsem z Prahy a v sexu otevřený spoustě věcem 🙂. Tak pokud budeš mít chuť, klidně napiš na 89mikee@seznam.cz anebo na amateri.cz na profil  -mike-  .

          Hezký den, Michal

          #7080 Odpovědět
          Jiri

            Dobrý den,

            rád bych s Vámi šel. Budu rád, když mi napíšete.

            Děkuji

            Jiří Nováček

            #7158 Odpovědět
            Ondřej

              Ahoj, jmenuji se Ondřej, je mi 27 let, rád tě doprovodím, pro mě by to byla první návštěva klubu. V případě zájmu se těším na setkání

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
            Odpověď na: Odpověď č. 7080 v Poprvé na swingers
            Osobní informace:




            Back To Top
            Language