skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Poprvé a stydlivá

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6230 Odpovědět
    Jesmin

      Ráda bych se seznámila s někým, kdo by mi pomohl udělat první krok a zkusit něco nového. Nikdy jsem nic takového nezkusila a ráda bych to změnila. Proto se chci seznámit s někým kdo buď má již zkušenost nebo také nechce jít sám a je to pro poprvé . Nezáleží na tom zda žena nebo muž. Důležité je příjemná a slušná osoba co si na nic nehraje. Nikam nespěchám neplánuji jít již tento týden. 

      Já 35 let, 167/75 blond

      Zn: příjemní lidé = krasný zážitek

      #6236 Odpovědět
      Petr

        Ahoj Petr 42 let rád se seznamim jsem natom podobně a hledam nekoho k sobě.

        #6238 Odpovědět
        Libor

          Ahoj,

          vlice rád se seznámím, také se chystám na první návštěvu a strašně rád v tom nebudu sám. El jsem v plánu vyrazit tento pátek 30.7. ale pokud se ti to nehodí tak můžeme klidně jindy. Pokud budeš chtít klidně seinozvy na můj mail libvodicka@gmail.com Videu se těšit. Libor 🙂

          #6244 Odpovědět
          Vašek

            Ahoj, přeji Ti hehký den. Já jsem snad normální chlapík z Prahy, kterému je 46 let, je 190/105 a který Tě moc rád doprovodí. Sám nemám moc zkušeností, tak by třeba bylo fajn že se budeme “stydět” spolu 🙂 Můžeme před tím spolu zajít na kafe a zjistit, zda se máme o čem bavit. Protože i to je myslím důležité. Zkus napsat na hachamel@email.cz a třeba se domluvíme 🙂

            #6252 Odpovědět
            Andrei

              Ahoj!  Mám stejný zájem, taky bych chtěl ten první krok, možná s tebou to zvládneme?, je mi 42 let, 175/82 blond,  a jsem dj, střední škola umění. Těším se na odpověď…

              #6254 Odpovědět
              Tomáš

                 

                Ahoj moc rád bych tě poznal napiš mi když tak na moje číslo a budu se moc těšit 725 807 930 Tom

                #7137 Odpovědět
                Zdeněk

                  Ahoj Jesmin,

                  rád s tebou zajdu na sw akci. Jsem VŠ 178/84/48 aktivní sportovec, který má s sw zkušenosti a občas se setkává i s párem.  Diskrétnost, zdraví, sex výkonnost a kreativitu, kultivované vystupování zaručuji. Dlouhodobé přátelství vítáno. Zdeněk

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
                Odpověď na: Odpověď č. 6238 v Poprvé a stydlivá
                Osobní informace:




                Back To Top
                Language