skip to Main Content

Forums Fóra Obecná diskuze o klubu Poprvé a na Silvestra

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7069 Odpovědět
    Sithia

      Ahoj, dlouho se odhodlávám k návštěvě, ale asi se odhodlám až teď, i tak se celkem stydím jít sama a tudíž by se mi hodilo opravdu vědět co nejvíc. Opravdu stačí jen přijít a zaplatit vstupné bez rezervace a bude místo? Kromě toho mám dost extenzivní jizvy od sebepoškozování, budu všechny odrázet, je lepší si přes to vzít něco, nebo to nechat odkryté, ať se toho pak nikdo nelekne? Jak je to s botami, budu tam radši bosa, sandálky na podpatku nebo co nejmíň špatnou společenskou sebevraždu?

      Plus se opravdu těžko odhodlávám někam jít sama, byl by někdo, s kým bych se o tom mohla víc pobavit, zjistit i co mě nenapadlo, popřípadě jít tak nějak společně?

      #7071 Odpovědět
      N&A

        Ahoj, moc rádi ti dáme  pár informací/rad ke vstupu.

        Do klubu neexistuje žádná registrace anebo rezervace. Můžeš přijít prostě kdykoliv se ti bude chtít.

        Co se týče bot, tak v klubu je to různé. Někdo chodí na boso, někdo s podpatky, někdo v žabkách. Prostě co je komu příjemné.

        Jestli můžeme celkově poradit a abys neměla z první návštěvy stres, tak si představ, že si jdeš sednout někam do baru. Oblékni si civilní oblečení a případné erotické prádlo si vezmi s sebou. Hoď si jej do skříňky (klíč k ní dostaneš u vstupu). Převléknout se můžeš kdykoliv. Sedni si s drinkem na sedačky a jenom se rozhlížej, nasávej atmosféru a ono to přijde samo.

        Opravdu se není čeho obávat. Parsonál ti ukáže co a jak. Nebudeš prvním ani posledním nováčkem v klubu.

        A k tomu doprovodu, určitě tě tady bude uhánět spousta mužů, kteří jsou již zkušenými swingery, ale za nás, jednoznačně doporučujeme, abys šla sama a sama si udělala názor.

        Stačí se podívat tady do seznamky, jak nešťastně bombardují každý zveřejněný inzerát.

        Pokud bys měla jakékoliv další dotazy klidně nám napiš (naparcz@gmail.com), moc rádi ti pomůžeme.

        N&A

        #7073 Odpovědět
        Martin

          Ahoj pokud chces vedet vic jsem martin napis na 603752076 mam 32 a 196cm

          #7088 Odpovědět
          Mirek

            Pěkný den jen se zeptám chceme jít k vám z manželkou poprvé a nevíme jestli se dá platit kartou nebo jen hotovost a oba jsme kuřáci a přiznám se že tak dlouho to nedáme je možnost si někam odskočit děkuji Mirek

            #7090 Odpovědět
            czspravceds
            Správce

              V klubu se dá platit pouze hotově a je zde vybudovaná i kuřárna, takže ani o tuto neřest nepřijdete. Nick.

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
            Odpověď na: Odpověď č. 7071 v Poprvé a na Silvestra
            Osobní informace:




            Back To Top
            Language