skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Někdo, kdo přijde sám?

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24928 Odpovědět
    Adri

      Ahoj,

      mám 22 a chtěla bych poprvé navštívit tento klub. Přišla bych ale sama, máte v plánu někdo v blízké domě taky takhle jít? Nebo jen v párech? Nechcu být sama

      #24965 Odpovědět
      Zbynek

        Ahoj Andri, rad te doprovodim . Take nemam doprovod. Tak by to ve dvou bylo urcite prijemnejsi. Jestli to jeste plati, ozvy se. Cauky Zbynek.  Mail: zbyndo111@seznam.cz

        #24979 Odpovědět
        Luke

          Ahoj rád bych šel taky a jsem sám je mi 26let tak jestli by jsi chtěla můžeme spolu klidně mi napiš na email 5malina5@seznam.cz

          #24980 Odpovědět
          Milan

            Ahoj, mě je 28  a mám také v plánu jít příští týden poprvé do clubu.  Budu rád za společnost a můžu poslat foto.

            email: northmemphis5@seznam.cz

            #24984 Odpovědět
            Milan

              Ahoj, mě je 28  a mám také v plánu jít příští týden poprvé do clubu.  Budu rád za společnost a můžu poslat foto.

              email: northmemphis5@seznam.cz

              #25004 Odpovědět
              Pavel

                Ahoj, byl jsem ve středu a super. Půjdu asi příští pátek. Mužeme se domluvit. Já 34 let, sympatak se smyslem pro humor. Napis mi 11554321@seznam.cz bude to fajn.

                #25022 Odpovědět
                Alan

                  Ahoj, určitě napiš alan11933d@gmail.com , půjdeme spolu 😉

                  To je muj první krát taky

                  #25179 Odpovědět
                  Luke

                    Ahoj, take mam v planu dojit, doprovod nemam… 34,sportovni postava s vetsim… Bylo by fajn, mit prijemny doprovod… Klidne zaslu foto… Abdul.kuky@gmail.com

                    #25249 Odpovědět
                    Bruno

                      Určitě se mi ozvi😁

                      #25559 Odpovědět
                      Simon

                        Ahoj Adri, mam v planu přijít dnes. Slavit 25 let dnes, jsem svalnatý, vysoký 185. Budu se tesit te poznat blize. Feel free to text me on 734466816.

                        Studuji v Británii, tak moje opravuji češtinu 😀

                        Budu se tesit. Simon

                        #27889 Odpovědět
                        Michal

                          Ahoj rad se tam s tebou potkám.
                          wtfmarney@gmail.com

                        Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
                        Odpověď na: Odpověď č. 24980 v Někdo, kdo přijde sám?
                        Osobní informace:




                        Back To Top
                        Language