skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Někdo, kdo přijde sám?

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Adri

Ahoj,

mám 22 a chtěla bych poprvé navštívit tento klub. Přišla bych ale sama, máte v plánu někdo v blízké domě taky takhle jít? Nebo jen v párech? Nechcu být sama

#24965 Odpovědět
    Zbynek

Ahoj Andri, rad te doprovodim . Take nemam doprovod. Tak by to ve dvou bylo urcite prijemnejsi. Jestli to jeste plati, ozvy se. Cauky Zbynek.  Mail: zbyndo111@seznam.cz

#24979 Odpovědět
    Luke

Ahoj rád bych šel taky a jsem sám je mi 26let tak jestli by jsi chtěla můžeme spolu klidně mi napiš na email 5malina5@seznam.cz

#24980 Odpovědět
    Milan

Ahoj, mě je 28  a mám také v plánu jít příští týden poprvé do clubu.  Budu rád za společnost a můžu poslat foto.

email: northmemphis5@seznam.cz

#24984 Odpovědět
    Milan

Ahoj, mě je 28  a mám také v plánu jít příští týden poprvé do clubu.  Budu rád za společnost a můžu poslat foto.

email: northmemphis5@seznam.cz

#25004 Odpovědět
    Pavel

Ahoj, byl jsem ve středu a super. Půjdu asi příští pátek. Mužeme se domluvit. Já 34 let, sympatak se smyslem pro humor. Napis mi 11554321@seznam.cz bude to fajn.

#25022 Odpovědět
    Alan

Ahoj, určitě napiš alan11933d@gmail.com , půjdeme spolu 😉

To je muj první krát taky

#25179 Odpovědět
    Luke

Ahoj, take mam v planu dojit, doprovod nemam… 34,sportovni postava s vetsim… Bylo by fajn, mit prijemny doprovod… Klidne zaslu foto… Abdul.kuky@gmail.com

#25249 Odpovědět
    Bruno

Určitě se mi ozvi😁

#25559 Odpovědět
    Simon

Ahoj Adri, mam v planu přijít dnes. Slavit 25 let dnes, jsem svalnatý, vysoký 185. Budu se tesit te poznat blize. Feel free to text me on 734466816.

Studuji v Británii, tak moje opravuji češtinu 😀

Budu se tesit. Simon

#27889 Odpovědět
    Michal

Ahoj rad se tam s tebou potkám.
    wtfmarney@gmail.com

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
Odpověď na: Někdo, kdo přijde sám?
Osobní informace:

Back To Top
Language