skip to Main Content

Forums Fóra SOUTĚŽ Nejlepší tři zážitky z tohoto klubu:

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5091 Odpovědět
  Renata a Luboš

  Rádi bychom se podělili o tři příběhy z vašeho klubu.

  Sice jsme byli v klubu vícekrát, ale tyto tři návštěvy v nás utkvěli nejvíc.

  Pro úplnost jsme pár ona 47 o 49 let, i když to asi není podstatné.

  První příběh:

  Návštěva začala klasicky, vždy máme zpočátku v sobě trochu nervozitu,  jací lidé se sejdou.

  Dáme si malé občerstvení , objednáme pití , pak se jdeme podívat jestli to už ,,žije,, na pokojích….

  Ten večer si k nám přisedl celkem pohledný kluk, bylo mu cca. 30 let. Popíjeli jsme společně a on začal s chválou ženy. Jednak, že má raději starší, zralé a také jak vypadám krásně a že jsem moc sexy.

  Poté pochválil i sebe, že je nadmíru vybavený, jakou má výdrž  atd.

  Po chvíli nám navrhl, zda bychom s ním nešli na pokoj. Byla jsem zvědavá jaký bude, zeptala jsem se svého manžela, zda s tím mladým hochem půjdeme na pokoj, chtěla jsem je oba.

  Souhlasil, šli jsme do horního velkého pokoje, ale nikam daleko, vlastně naproti vchodu, tak abychom byli vidět. Mladý kluk mě položil na záda, roztáhl nohy a začal si mě dráždit a užívat jazykem, já jsem kouřila svého muže.  Pak si mě otočil na záda, došel si pro kondom, já už byla připravená na ,,čtyřech,, .  Po chvíli už byl v celé své velikosti (a že nekecal, byl opravdu veliký) ve mně, začal divoce přirážet, šukal jak o život, já sténala slastí a kouřila stále manžela, který se mi pak vystříkal do pusinky. Mladík  byl pořád při chuti. Byla jsem asi dost hlučná, protože už dorazily zvědavci, kupodivu dvě mladé holky, ,,mému,, klukovi chválily velikost penisu, vyrušily nás, chvíli to na něho začaly zkoušet, že by ho taky chtěly, ale on o ně nestál, nabídl jim, že ho můžou max. kouřit, což nechtěly zase oni. Přesunuli jsme se do zadního rohu, položil si mě tentokrát na záda a začal opět tvrdě přirážet jak to mám ráda i já. Šukali jsme celkem určitě víc jak hodinu a on stále ještě nebyl. Sundal si kondom, začal se honit a mě poprosil ať ho hladím na hrudi a bradavkách. Pak začal stříkat.

  Vrátili jsme se ke stolu, popíjeli, povídali a pak se rozloučili, on poděkoval za krásný večer.

  V ten den byla mj. soutěž, kde pánové volili nejhezčí prsa. Nejsem typ, který by se do soutěže přihlásil, jsem přeci jen starší, nemám umělá prsa ani takové sebevědomí. Přihlásily se do soutěže dvě mladší dívky jak jinak se silikony a jelikož do soutěže chyběla třetí, přišla si pro mě paní majitelka klubu a poprosila ať jdu také na pódium. S podivem nejvíce hlasů jsem od mužů dostala já a vyhrála tuším, že to byla příští návštěva a pití zdarma, už je to přeci jen přes půl roku.

  Druhý příběh:

  Další návštěva probíhala obdobně. Zase prvotní nervozita, zase občerstvení a trocha alkoholu.

  Tentokrát jsme spolu s manželem šli do spodního pokojíku, toho osvětleného pod velkým tmavým pokojem co jsme byli v prvním příběhu.

  Začali jsme se s manželem hladit a to už se k nám do pokojíku vměstnalo asi  4-5 dalších mužů.

  Já byla na čtyřech, kouřila manžela a muži mě dráždili kundičku rukama, jeden z nich už měl nasazený kondom, posunul se za mě a v mžiku už byl ve mě. Začal  přirážet, ale za chvíli byl hotový, omluvil se, že tak dlouho nevydržel  a pustil dalšího. Ten druhý byl Angličan (to jsme zjistili později) a začal mě mrdat, tentokrát vydržel déle J, mezitím se mi manžel vystříkal do pusinky. Skončili jsme, další jsem už nechtěla, šli jsme si chvilku popít. Pak jsme se s manželem domluvili a šli do velkého pokoje za mříže. Chvíli jsme se hladili, ale muž nebyl vzrušený, najednou se tam objevil opět onen Angličan už s kondomem, ani se neptal, roztáhl mi nohy položil na záda a už byl ve mně a mrdal mě.  V tu ránu byl můj manžel vzrušený, tvrdý a já ho kouřila. Pak jsem se zvedla a začala si pokládat Angličana na záda, vůbec nechápal co se děje, myslel si, že ho chci poslat pryč, to se ale mýlil. Položila jsem si ho, nasedla na jeho velký a stále tvrdý péro a šukala si ho já, až se udělal ve mně do kondomu. Manžel už jen přihlížel.

  Ten večer jsme ještě skončili v malém pokojíku, když jsme se šli podívat na atmosféru po pokojích, v tom malém byly dvě ženy a jeden muž, přizvaly nás k sobě, jedna z žen mě chtěla lízat, posadila si mě na sebe a chvíli si užívaly jen my tři ženy. Pak mi ta žena nabídla, zda nechci vyzkoušet jeho muže, už měl kondom lehl si na záda a já na něho nasedla, šukali jsme, pak si mě otočil k sobě zády a šukal zezadu. Ten večer jsme šukali mockrát a odcházeli někdy před pátou hodinou do penzionu nedaleko od klubu. Sotva jsme přišli na pokoj, manžel byl z večera tak vzrušený, že mě mrdal ještě jednou a dost odhodlaně.

  Ten večer byla v klubu soutěž o nejaktivnější ženu, muži mi dali nejvíce hlasů. Vyhráli jsme cenu zdarma wellness ve Špindlerově Mlýně. Měli jsme zarezervovaný termín, ale vzhledem k nastupující pandemii a přeložení termínu, jsme si wellness užili tento víkend 19-20.6.

  A opravdu užili mj. jsme si s manželem zasouložili v parní sauně, když ve wellnessu bylo dalších 6 párů.

  Vedení klubu děkujeme za výhru !!

  Třetí a poslední příběh:

  Poslední příběh měl podobný scénář, nervozita, občerstvení, alkohol…

  Šli jsme se podívat do velkého pokoje, tam už si to pár lidí rozdávalo. Manžel se šel podívat blíže a já zůstala sama u vchodu. Přišel ke mně pohledný Slovák, nabídl mi zda s ním nechci na horní temnější pokoj. Souhlasila jsem, manžel šel s námi.

  Hladili jsme se, manžel mě mrdal zezadu a já kouřila Slováka. Manžel mě vystříkal kundičku a ten druhý muž se mi vystříkal do pusinky. Úžasný zážitek !!

  Pak jsme společně si šli sednout a trochu popít. Po hodince povídání jsme všichni tři dostali chuť na další zážitek. Hladili mě dva muži po těle, v tu chvíli nám bylo všechno jedno a nikoho nevnímali.

  Já si nasedla na manžela na sedačce a Slováka kouřila, manžel mě pak otočil a zezadu začal mrdat a já toho druhého stále kouřila. Tušili jsme, že nás sleduje celé osazenstvo, ale bylo nám to jedno.

  Takto jsme si to tam rozdávali až do vystříkání obou mužů.  Ten Slovák se neodvážil za celý večer mě mrdat, ale vyměnili jsme si na sebe kontakty jaké máme na amatérech, jsme v kontaktu, poslali jsme si několik zpráv, já jemu své foto, on mi napsal, že se více neodvážil. Už jsme si to vysvětlili, že s ním chci šukat a jen čekáme na otevření klubu, abychom si to tam rozdali.

  Navíc jsme v kontaktu na amatérech i s dalšími lidmi, které jsme zde potkali.

   

  Poslední co bychom ještě chtěli do tohoto příběhu napsat je, že jsme vyzkoušeli kluby Fantasy – zbytečně drahé a snobské, společná místnost taková neosobní, samostatné stolky, takže se páry spolu dohromady nebaví. Paradiso – to samé, společná místnost , stolky od sebe, není moc možné navázat nějaký kontakt, do pokojů chodí páry spolu. Desire sice čisté, ale také společná místnost a stolky od sebe, navíc bar přes chodbu někde v tramtárii.

  Pro nás jednoznačně nejlepší klub je Bunkr, společná místnost, velké dva stoly, kde se sejde víc lidí pospolu, výborná obsluha a mužů z kterých jde vybírat. Super atmosféra, hudba, televize s porno filmy, které nabudí. Dobré programy a fajn nápad s propitím 300.- ze vstupu, dobré soutěže.

  Těšíme se na otevření !!!

  Renata a Luboš

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
Odpověď na: Nejlepší tři zážitky z tohoto klubu:
Osobní informace:Back To Top
Language