skip to Main Content

Forums Fóra SOUTĚŽ Potěšení Na co se (ne)těším až otevřete?

• Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    David

Je to úplně jednoduché.

1) Ještě jsem na swingers nebyl a je to věc, kterou jsem se rozhodl zkusit těsně před tím, než přišla korona – a už jsem to nestihl. Komunita, kde sex není sprosté slovo, kde jsou otevření a příjemní lidé, kteří se nebojí žít naplno a umějí si užívat to, co jim jejich tělo umožňuje a splnit si touhy bez obav z odsouzení. To je prostě boží. Moc se těším, až se stanu jedním z vás.

2) Těším se na to, že se někam posunu. K sexu se snažím přistupovat co nejotevřeněji, ale pořád je se co učit. Bude to pro mě vystoupení z komfortní zóny a výzva. Nevím, jaké to bude přijít sám do klubu, kde nikoho neznám a většina lidí jsou páry, které spíše hledají další pár, ale chci to vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že půjdu single, tak jsem si udělal přísný závazek vyvarovat se čemukoliv, co by se někomu mohlo nelíbit nebo se někoho dotknout.

3) Na to, že si to prostě užiju. Je to výzva, kde není co ztratit. Nemůže se stát nic horšího, než že večer prosedím sám v sauně s drinkem a to by bylo vlastně taky super, miluju saunování 🙂 Neberu vstup do swingers klubu jako garanci sexu. Ale upřímně, myslím si, že budu děním příjemně překvapen.

PS: To “ne” v nadpisu je clickbait! Není nic, na co bych se netěšil! ❤️

#5119 Odpovědět
    Eliška

David, ty jsi přesně popsal i moje myšlenky !  😀

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Na co se (ne)těším až otevřete?
Osobní informace:

Back To Top
Language