skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Let’s talk, dance and have fun (26.+27.08.)

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6429 Odpovědět
    Marta a Michi

      Ahoj,

      jsme do soboty na dovolené v Praze a chceme si to užít. Rádi se seznámíme už dnes – jsme v Aquapalace v sauně až do večera.

      Zítra jsme v klubu a těšíme se na fajn pokec a při sympatii i víc. Jsme otevření pro všechno, co baví. Důležitá je hlavně hygiena a zdraví. Já, Marta, jsem bisexualní a u žen spíš dominantní, u mužů spíše naopak. Oba jsme hraví a nás oba nas to baví o to víc, když je nás partner spokojený.

      Mluvíme německy a anglicky, popřípadě mohu překládat.

      Oslovte nás, nekoušeme; jen když to bude přáním. 😉

      Marta a Michi

      (35 a 50)

       

      Hi!

      We’re on holiday in Prague util Saturday and we want to enjoy ourselves. We’d love to meet you even today – we’re at Aquapalace in the sauna until the evening.

      Tomorrow we are in the club and looking forward to a nice chat and maybe more. We’re open to anything that’s fun. Hygiene and health are important. I, Marta, am bisexual and rather dominant with women, and the opposite with men. We are both playful and we both enjoy it even more when our partner is satisfied.

      We speak German and English and I can translate if necessary.

      Contact us, we don’t bite; only if desired. 😉

      Marta and Michi

      (35 and 50)

      #6432 Odpovědět
      Mira

        Ahoj pokud to dobře chápu tak budete v klubu 27.9? Já plánuji dorazit a moc rád bych se s vámi seznámil jak vás poznám? Děkuji za odpověď Míra 

        #6435 Odpovědět
        Marta a Michi

          Ahoj Míro,

          já, hnedovláska s brýlemi, budu mít na sobě černo-červené nekližé bez kalhotek a bez bot. Manžel černé tričko a spodní prádlo. Budeme mluvit německy. 😉

          Marta

           

        Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
        Odpověď na: Odpověď č. 6432 v Let’s talk, dance and have fun (26.+27.08.)
        Osobní informace:




        Back To Top
        Language