skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Jdu poprvé a hledám doprovod

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40037 Odpovědět
    Milan

      Ahoj chtěl bych se poprvé podívat na akci a moc rád bych sehnal slečnu, se kterou bych do klubu mohl jít 😊

      Pokud by se tu nějaká fajn slečna našla, není problém si vyměnit pár fotek, před tím než půjdem 🙂

      Je mi 27 let a jsem sportovní postavy.

      #41181 Odpovědět
      Martina

        Ahoj Milane, už jsi byl? Přemýšlím, ze bych se taky zašla podívat. Je mi 39 a jsem sportovní postavy 😊Martina

        #41662 Odpovědět
        Patrik

          Kdyby si nepochodila u Milana, rád se přidám.

          #41642 Odpovědět
          Tom

            Ahoj Martino,

            Chtěl bych jít v sobotu 11. pokud bys chtěla rád tě doprovodím. Je mi 39 a silnější postavy.

            #41498 Odpovědět
            Miloslav

              Ne tady primo, ale wellness vseobecne mam rad. Jsem o neco dele na svete nez li Vy, postavy normalni.. viz amateri.com nick: Miloslav1610. A doprovodim Vas v pripade zajmu.

              #41242 Odpovědět
              Petr

                Ahoj Martino, je mi 48, sportovní postavy a taky bych rád šel a taky zatím nemám zkušenosti. Petr

                #41384 Odpovědět
                Peťan

                  Ahoj Martino a Milane určitě klub soj za návštěvu jezdím skoro každý víkend v sobotu.

                  #41457 Odpovědět
                  Tom

                    Ahoj Martino,

                    Ja jdu v sobotu 11.  pokud bys chtěla doprovod není problém. Je mi 39.

                    #41488 Odpovědět
                    Lukáš

                      Ahoj Martino …

                      Mě je 41, sportovní postavy a jsem z okoli Prahy. Na SWP jsem ještě nebyl,ale rád bych to změnil….🙂

                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
                    Odpověď na: Odpověď č. 41457 v Jdu poprvé a hledám doprovod
                    Osobní informace:




                    Back To Top
                    Language