skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Jak to zde chodí?

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6967 Odpovědět
    Michaela

      7.12. bych ráda poprvé navštívila swingers club…. Může mi někdo říci, zda i v týdnu bývá dost účastníků a zda si přijde na své i potetované hezká brunetka s pár kg navíc?

       

      #6969 Odpovědět
      Michal

        Ahoj Míšo,

        tak samozřejmě, že o víkendu bývá lidí víc, ale ani přes týden tam nebudeš sama. Chystáš se na swingers poprvé? Pokud bys stála o příjemnou společnost, klidně tě v to úterý rád doprovodím anebo se můžeme potkat v klubu :). Je mi 32 let, pohledný sympaťák štíhlé sportovní postavy. Když budeš chtít, klidně napiš na mail 89mikee@seznam.cz nebo na http://www.amateri.cz profil -mike-.
        Budu se těšit,
        Michal

        #6971 Odpovědět
        Martin

          Ahojky nezalezi jestli si v tydnu nebo o vikendu zalezi na tom jaci lidi dojdou a jak si padnou..jestli chces napis na 603752076

          #6976 Odpovědět
          Vašek

            Ahoj Míšo, i kdyby těch lidí v týdnu nebylo moc, věřím, že sympatická holka si na své přijde vždy. Pokud by jsi se přeci jen sama bála, rád Tě doprovodím. Je mi 47 let a stačí se mi ozvat na email hachamel@email.cz

            #7095 Odpovědět
            Michal B

              Ahoj, máš zájem o seznámení..?

              Napiš mi na můj mail: Zralok.ka2@seznam.cz

              Případně sms: 605428443

              A můžeme se domluvit na setkání..

              Michal

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
            Odpověď na: Odpověď č. 6969 v Jak to zde chodí?
            Osobní informace:




            Back To Top
            Language