skip to Main Content

Forums Fóra SOUTĚŽ Nejlepší zážitek Jak jsem Tě potkal..

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    m.

Toho večera jsem Tě potkal. Nebylas tam sama.. a jestli jsi s ním až doteď, nevím.. Ale to je už jiný příběh.

Do té doby jsme se nikdy neviděli. Neznali svá jména.. ale jak jsem Tě tam tehdy potkal, JAK SE TO STALO.. tak to je můj NEJkrásnější, NEJúžasnější a NEJVÍC SEXY!! zážitek z Bunkru. A i kdyby mi z Bunkru zbyl jenom tenhle jeden jediný, vždycky budu rád, že jsem si tam (a pro něj) cestu našel. Nebo si Bunkr našel mě? Kdo ví..

Až pak jsem se dozvěděl, že jsi tam tehdy byla úplně poprvé.. ale to předbíhám. Vlastně o tom psát nechci. Do té doby jsme se neznali, nic o sobě nevěděli..

Tak tedy: nejprve jsem si všiml nějakého srocení, no, a protože mi zvědavost nedala, tak jsem se nakonec ocitl u Tebe.

Dostal jsem se ke dveřím komůrky.. myslím, že nejdřív snad bylo i zavřeno, několik mužů se dívalo do tmy, možná poslouchali zvuky Tvého předchozího sexu:) ..nevím. Nevím co se tam dělo, ale protože už TO končilo, začali se odtamtud tlačit pryč všichni ti, co už dostali, co chtěli. Co měli dost. Tys tehdy měla také „dost“, ale prostě jsem se zeptal.. a že prý „ještě někdo bez břicha”:) ..no, to jsem a tak jsem byl vpuštěn:)

A tehdy jsem Tě poznal, i když zatím jsi byla beze jména..

Toho večera jsme se měli dvakrát.. nejprve jsi chtěla jenom hladit.. leželas na břiše, já jsem se Tě dotýkal na zádech, na bocích.. Hladil jsem Tě, odpočívala jsi po té předchozí jízdě, po Tvé velké premiéře.. pak ses pootočila na bok a pokrčila nožku.. šeptal jsem Ti nějaká slůvka, abych zjistil, jestli Ti taková vůbec šeptat smím.. a zdali právě teď, taková slůvka slyšet chceš.. pak sis klekla.

Byl jsem opatrný, dělal vše jenom tak, aby ses mě nebála:) Chtěl jsem si Tě užít.. ale nejvíc jsem chtěl, aby sis to hlavně užívala Ty..

Klečela jsi, já byl vedle Tebe, objímal jsem Tě a zároveň se Tě dotýkal.. všude, kam jsem jenom dosáhl.. bylo tam tenkrát tak těsno. Hladil jsem Tě po zádech, hrál si s Tvými malými prsy.. šeptal jsem, co se “normálně” neříká a co bych si vůbec říkat nedovolil:) ..dotýkal jsem se Tě svými rty a hledal jsem ty Tvé, ostýchavě, přitom vášnivě.. i se strachem a s obavami, abys nepřestala, abys mi najednou nezmizela v Té tmě:) ..

Opětovala jsi mi, co jsem Ti dělal.. líbal jsem Tě, hladil na krku.. na tvářích, na břiše.. klečela jsi stále vedle mě, nahá, celá zpocená, asi překvapená tím co se najednou s námi dělo, překvapená tím okamžikem.. chtěl jsem Tě.. tolik jsem Tě chtěl mít, šoustat Tě, ale Ty jsi to nechtěla. A já byl tak veliký a tvrdý..

Zkusil jsem Tě pohladit i níž.. neucukla jsi, naopak.. cítil jsem, jak strašně moc jsi mokrá a vzrušená.. a celá otevřená, dotýkal jsem se Tě TAM tak něžně, jak nám to jenom ta chvíle dovolila..

Chtěl jsem, aby sis klekla. Ale Tys to neudělala.. nechtěla jsi se přestat líbat.. ANO, OPROTI VŠEM PSANÝM A NEPSANÝM PRAVIDLŮM JSME SE TAM TEHDY LÍBALI, stalo se mi to tehdy poprvé a asi i naposled.. tak něžně, tak krásně.. letmými doteky, vždy jakoby jenom náhodou se naše rty potkávaly.. a přitom stále jemně a opatrně.. hladil jsem Tě stále a dotýkal se Tvého těla, poslouchal jeho reakce, užíval si ho, hrál si s Tebou, užíval si Tě, učil jsem se Tě mít:) ..a ta tma nám asi přitom oběma dávala pocit, že ten vzrušující okamžik prožíváme jenom my dva, jenom spolu, přestože před tolika lidmi ..Ano, hrál jsem si tehdy a Ty sis také hrála. A měla jsi mě přitom v ruce:)

Nechtěl jsem Ti ublížit.. vnímal jsem Tě.. co chceš a jak to chceš a pak jsem ucítil, že sis najednou klekla, že si sedíš na patách ..a že jsi v tom svém kleku najednou ještě víc roztáhla nohy. Tušil jsem, co se stane, ale napoprvé?:) Věděl jsem, že smím, že chceš, abych se dostal svými prsty DOVNITŘ a HLUBOKO .. chytilas mi pak ruku, přidržela jí v sobě.. a já poznal, že ses mi nezdála! ..měl jsem Tě najednou ve své mokré dlani. Úplně celou jsem Tě na ní měl, svírala jsi mě a tekla jsi mi do ní svým zlatým deštěm ..bylo to neskutečné, bylo to vzrušující, snové.. žasl jsem a zároveň byl moc rád, že jsem já mohl být tou příčinou a ..být u toho:)

Ale kleknout sis poprvé nechtěla, bylas potvora!!! 😀

Ten okamžik byl pro mě tak silný.. nechtěl jsem překážet a šel jsem se se svými pocity projít:)

A podruhé.. po nějaké chvíli, ale nevím, jak dlouhé, ale delší, protože jsem stihl dát i sprchu:) ..jsem si všiml, že je ve “Vašem” koutku stále živo, přestože už mělo být po všem.. ale nebylo.

Chtěl jsem Tě mít, proto jsem se (možná) zase drze dostal k Vám.. zase jste už chtěli končit.. ale naštěstí Vám zůstala ta nerozhodnost první návštěvy, která Vám to stále nedovolila..

A teď už jsi chtěla se mnou šoustat, klečela jsi přede mnou, prdelku vystrčenou:) Zkontrolován, zdali mám „pláštěnku“, ale já bych si to „bez” vůbec nedovolil.. vniknul jsem do Tebe. Zabořil jsem se celý do Tebe, sama jsi přirážela a ta plácnutí ode mne byla v tu chvíli pro Tebe spíš za odměnu ..užíval jsem si tvých pohybů, a když ses zvedla a ke mně otočila, líbali jsme se.. Ano, objímal jsem Tě zezadu, dotýkal jsem se Tvého těla, mluvil jsem na Tebe a říkal jsem Ti, jaká jsi.., a že jsi:) ..a když jsi byla zase na čtyřech, tak jsem si Tě chytl za rameno, abys mi neutekla, když zas a zase tvrdě přirazím.. zase já. Nechtěl jsem Ti ublížit, ubližovat.. naopak, bylas úžasná a tak SEXY!! Střídavě jsi klečela a střídavě ses ke zvedala, pro pohled z očí do očí.. pro polibek a pro obejmutí..

Udělal jsem se v Tobě.. a když to přišlo, tak jsem Tě pevně držel. Tys také držela a čekala.. a já Tě už nepustil:)

A pak to pomalu opravdu skončilo..

..a když jsem odcházel, slyšel jsem pláč a tiché vzlyky.

m.

#5059 Odpovědět
    Hana

Hezky prevypravene sukani.

A celkem citlivy muz….mozna bych neco podobneho chtela i zazit.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: Jak jsem Tě potkal..
Osobní informace:

Back To Top
Language