skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Já (20 let, atletické postavy) hledám dámu na akce (ENG TOO)

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13468 Odpovědět
    Rafael

      Ahoj, jak vyplývá z popisu tak hledám dámu aby se ke mě přidala na swingerovksé akce. Myslím si že to může přinést komfort, bezpečí, i v případech vylepšit cenu pro oba.

      Jsem student který mluví plynule anglicky i česky. Věk není důležitý, může ti být 20 nebo 50. Rád zajdu na drink před klubem nebo aspoň ten drink v klubu.

      I’m looking for a lady to join me for events in swinger clubs in Prague. The age is irrelevant and I’d love to invite you for a drink before or during the night. For me, going as a couple brings it’s benefits of comfort, safety and in some cases lowers the price for both.

      Těším se na vás!

      Rafael

      #13512 Odpovědět
      Lucie

        Hey!

        I’m a lonely girl, here for holidays. I will be in the club this Saturday night.

        If you like, we could go there together.

        Lucie

      Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
      Odpověď na: Odpověď č. 13512 v Já (20 let, atletické postavy) hledám dámu na akce (ENG TOO)
      Osobní informace:




      Back To Top
      Language