skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Holka hleda par

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6043 Odpovědět
    Domi

      Ahoj,

      Jsem mladá holka (22) a ráda bych se seznámila s mladšim parem (do 35let) na společnou zábavu v klubu. Napište mi sem svůj mail a já se ozvu 😊

      #6048 Odpovědět
      Lenka

        hezky večer🙂,

        jsme mladý par do 35let, máme dvě deti, jsem slušní manžele, kteří hledají touto cestou zpestření pro jejich dlouholetý vztah. Upřímně, strašně touzim po tom se dívat na to či vzájemně s dotyčnou slečnou hladit, honit, kouřit jeho ptáka… vzrusuje me představa se třeba jen dívat jak si to muž užívá a hladi, děla dobre jine ženě. Moc by se mi líbilo kdyby někdy nastala nějaká taková příležitost. Manžel patří mezi velice pohledné, atraktivni, vtipné muže, myslim ze by se každé líbil.. a me by se líbí okorenit vztah nejsou milou fajn slečnou😉 pokud by Te aspoň trochu zaujalo co píšu výše, budu rada když napíšeš🙂 Lenka a Honza

        #6050 Odpovědět
        Petr zdenka

          Ahoj ozvi se

          #6049 Odpovědět
          Andy a Martin

            Ahoj. Jsme fajn pár a hledáme slečnu k sobě na společnou zábavu.

            Rádi si vyměníme foto a domluvíme co a jak.

            Budeme se těšit.

            #6055 Odpovědět
            Maniici

              Ahoj. Radi Ta spozname. MY mlady atraktivny, sportovo zalozeny, bisex parik, sice zo Slovenska, no dost casto v Prahe kvoli praci, ci si uzit zivot. Do BUNKRU ci FANTASY chdoime velmi radi, niesme novacikovia. spolu sme vyse 4roky, skusenosti mame v roznych kombinaciach. Tak co ozves sa nam? pekny den.  DANKA a ROBI

              #6193 Odpovědět
              Domi

                Ahoj Lenko,

                Napiš mi mail na maturantkg@gmail.com 😊

                 

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              Odpověď na: Odpověď č. 6050 v Holka hleda par
              Osobní informace:




              Back To Top
              Language