skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Hledáš sympaťáka na pravidelné návštěvy swingers?

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6561 Odpovědět
    Michal

      Ahoj, jsem 31-letý single muž štíhlé sportovní postavy, atraktivní vzhled a rád bych zde našel nějakou slečnu jako doprovod na swingers. Zkušenosti nejsou důležité, hlavní je chuť po vzrušujícím zážitku a tu já mám velkou. Již pár akcí jsem navštívil, a tak tě můžu kdyžtak provést a ukázat ti co a jak :).
      Pokud tě má nabídka zaujala a byla bys ráda za příjemnou společnost, určitě se ozvi. Věřím, že si to spolu užijeme a nezůstane to pouze u jedné akce :).
      Můžeš se ozvat kdyžtak na mail 89mikee@seznam.cz anebo můj profil na amateri.cz -mike- (včetně pomlček).
      Michal

      #6720 Odpovědět
      Rosie

        Krásný dobrý den,

        jsem 20 léta 182cm vysoká studentka z Prahy co vždy milovala sex ve všech formách. Již dlouho toužím po návštěvě swingers party jenže se bojím jít sama a nemám nikoho kdo by šel se mnou alespoň jako prvotní doprovod. Doufám, že bys mohl být můj “první”. Předem děkuji za odpověď .

        Rosie

      Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
      Odpověď na: Odpověď č. 6720 v Hledáš sympaťáka na pravidelné návštěvy swingers?
      Osobní informace:




      Back To Top
      Language