skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Hledám příjemný panský doprovod

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6718 Odpovědět
    Rosie

      Krásný dobrý den,

      jsem 20 léta 182cm vysoká studentka z Prahy co vždy milovala sem ve všech formách. Již dlouho toužím po návštěvě swingers party jenže se bojím jít sama a nemám nikoho kdo by šel se mnou alespoň jako prvotní doprovod. Doufám, že zde někoho najdu.

      Rosie

      #6727 Odpovědět
      Václav

        Ahoj je mi 24 let a rád bych se tam také zašel podívat poprvé normální postava a můj fb. Václav Harbich případně telefon 735071727. Pro lepší domluvu

        #6732 Odpovědět
        Jindra

          Ahoj Rosie,

          jsem Jindra (44/190/95, M 23/7), blond, urostlé postavy, hodně náruživý a rád Tě doprovodím.

          Moje tel.č. je 601356280 🙂

          #6735 Odpovědět
          Jan

            ahoj jmenuji se Honza a rad te doprovodem je mi 45 let 186 Cm 96 kg normální chlap pokud budeš mít zájem zavolej nebo napis na tel.605543839☺️

            #6730 Odpovědět
            Martin

              Ahoj tady martin mam 196cm rad te doprovodim je mi 32 let,603752076 pro vic info

              #6742 Odpovědět
              Michal

                Ahoj, moc rád tě poznám a doprovodím na nějakou akci 😉. Se swingers již už nějakou zkušenost mám a rád zde poznám fajn slečnu, která by měla zájem občas zajít na nějakou akci 🙂 Je mi 32 let, štíhlé sportovní postavy, jsem z Prahy a v sexu otevřený spoustě věcem 🙂. Tak pokud budeš mít chuť, klidně napiš na 89mikee@seznam.cz anebo na amateri.cz na profil “-mike-“.

                Hezký den, Michal

                 

                #6744 Odpovědět
                Steve

                  Hi Rosie, I am new to the city and also would like to go to a swinging club with someone

                  If interested my email is bluekitty511@yahoo.co

                  Steve

                  #6756 Odpovědět
                  Michal

                    Ahoj,

                    Jsem na tom opravdu podobně jako ty. Je mi 19 let, 172cm a studuji v Praze na VŠ. Sex miluju ale do klubu jsem zatím nešel a hledám partnerku. Na fb se jmenuju Michal Míšek, nebo mi můžeš zavolat na 734 740 699. Budu rád když si takhle navzájem pomůžeme a těším se na odpověď 😉

                    Dobrou noc, zatím

                    #6798 Odpovědět
                    BRIAN

                      Ahoj) Jsem Brian profesionální masér, sportovni postava a moc prijemny

                      slitv86@gmail.com, napis a vymyslime neco krasne 🙂

                      #6806 Odpovědět
                      Štěpán

                        Ahoj Rosie,

                         

                        opožděně reaguji na tvou odpověď na můj inzerát… Pokud si ještě nenašla vhodného adepta, tak bych byl rád, kdyby jsi se mi ozvala a “dokončíme” to, co jsme začali…

                        602488060

                        Budu se těšit.

                        Štěpán

                        #6957 Odpovědět
                        Michal

                          Sakra, koukám, že přicházím docela pozdě :D….každopádně pokud bys ještě nebyla domluvená s nikým z těch, kteří ti odpověděli přede mnou, klidně se ozvi ;). I já hledám fajn slečnu na pravidelné návštěvy swingers :). Je mi 32 let, jsem z Prahy, štíhlá sportovní postava, atraktivní vzhled a věřím, že i dobrý společník. Můžeš odpovídat na mail 89mikee@seznam.cz anebo na můj profil na amateri.cz -mike- .
                          Budu se těšit,
                          Michal

                          #6963 Odpovědět
                          Tom

                            Ahoj, je mi 36 let a také jsem ještě nikdy nebyl na swingers. Jsem zadaný, ale s přítelkyní bych asi nešel. 🙂 Odkud jsi? 797811741

                            #6982 Odpovědět
                            Rosie

                              Ahoj velice rád stebou zajdu jsem velký chlap 195cm sport postava 38let.Napiš a dohodnem se.

                              #6984 Odpovědět
                              Martin

                                Ahoj mam 196cm  a je mi 32 let napis 603752076

                                #7094 Odpovědět
                                Michal B

                                  Ahoj, máš zájem o seznámení..?

                                  Napiš mi na můj mail: Zralok.ka2@seznam.cz

                                  Případně sms: 605428443

                                  A můžeme se domluvit na setkání..

                                  Michal

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
                                Odpověď na: Odpověď č. 6982 v Hledám příjemný panský doprovod
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language